To nejlepší o hvězdě Sherlocka Holmese: Žil s nejkrásnější ženou na světě a sbírá medaile z bojového umění

Sherlock Holmes: Jak prosté IV (10) - upoutávka

Jonny Lee Miller je hereckým představitelem jednoho z nejznámějších detektivů na světě. Sherlock Holmes z moderní doby je bývalý feťák a po jeho boku je žena dr. Watsonová. Vítejte v 21. století. Co o Jonnym Lee Millerovi netušíte? Shrnuli jsme pro vás to nejlepší.

Co uvidíte v Sherlockovi Holmesovi už ve středu?

Každou středu během hlavního vysílacího času je na Prima LOVE vyhrazen čas pro jeden díl Sherlocka Holmese. Na jeho cynismus a logiku, která ohromí každého, se tedy můžete těšit každý týden.

Co uvidíte tuto středu? Sherlock s Joan jsou najati ženou řídící dům napůl cesty, aby vyřešili vraždu jejího kolegy. Žena si je jistá, že ho nezabili podomní zloději, ale lidé ze soukromé univerzity…

To nejlepší o Jonnym Lee Millerovi

Jonny Lee Miller je rozhodně jedním z nejcharismatičtějších herců z Velké Británie, kteří mají obrovský úspěch za mořem. Hollywood v poslední době totálně zaplavují herci, kteří se svou britskou náturu vítězí u filmových konkurzů. Novou vlnu započal Daniel Craig se svým Jamesem Bondem a jeho novým pojetím jako drsného zabijáka. Michael Fassbender, Tom Hiddlestone a starý známý Jonnyho Lee Millera Ewan McGregor, který se do Hollywoodu dokonce přestěhoval.

I sám Jonny Lee Miller se více než před pěti lety přestěhoval do New Yorku, kde žije společně se svou rodinou, aby zde mohl denně pracovat na svém seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté.

Vybrali jsme pro vás další informace, o kterých jste nejspíš nevěděli a které vám Jonnyho Lee Millera přiblíží o něco lépe.

TRAINSPOTTING:

Zahrál si jednoho z nejslavnějších feťáků na světě a po dvaceti letech na něj volně navázal.

Jonny Lee Miller začal natáčení Trainspottingu 2 stylově: s hlavou v záchodu.

NEJKRÁSNĚJŠÍ MANŽELKA NA SVĚTĚ

Jeho první manželství bylo krátké a bouřlivé. Ale v jednom vyhrál Jonny Lee Miller stoprocentně: Měl tu nejkrásnější ženu na světě. Vzal si totiž Angelinu Jolie.

Více o vztahu Angeliny Jolie a Jonnyho Lee Millera se dočtete tady.

NEJMILEJŠÍ ZVÍŘÁTKO NA SVĚTĚ SHERLOCKA HOLMESE

Ano, i Jonny Lee Miller, představitel americké verze Sherlocka Holmese, bydlí u své kočky.

Jonny Lee Miller bydlí u své kočky. Více si přečtěte zde.

NEJLEPŠÍ BOJOVÉ UMĚNÍ, KTERÉ SHERLOCK HOLMES OVLÁDÁ

Jonny Lee Miller už na první pohled vypadá, že jeho fyzička rozhodně nepatří obyčejným pětačtyřicátníkům. Jonny na sobě maká a dokonce vyhrává i medaile.

Jonny Lee Miller ovládá bojový sport z Brazílie a sbírá medaile.

Sdílejte článek