Seriály a filmy

17. května 2015 22:00

Gabriela Gabrielová

Unikátní mobilní studio zavítalo do Ostravy

Zpravodajská roadshow „Prima jede... za vámi“ měla letošní třetí zastávku na Masarykově náměstí v centru města. Zprávy FTV Prima z místa živě moderovali Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle.

Program zábavného odpoledne odstartoval v 15 hodin, odpolednem provázela moderátorka Diváckých zpráv Lucie Šilhánová. „Naše třetí zastávka, tentokráte v Ostravě, se velmi vydařila.

Diváci nás opět vřele přijali a na jejich tvářích bylo vidět, že si to s námi užívají stejně, jako my s nimi,“ zhodnotila Lucie Šilhánová.

Na pódiu se vystřídala celá řada známých osobností, například Maxim Turbulenc nebo muzikálové hvězdy Petra Doležalová, František Pytloun a Petr Poláček. Diváci pak měli možnost zasoutěžit si o hodnotné ceny nebo získat autogram zpěváků či tváří FTV Prima.

„Ostrava je město s úžasnou atmosférou, vždy se tam ráda vracím. S naším kamionem jsem tam byla už podruhé a bylo úžasné, jak si nás lidi pamatovali a znovu nás krásně přijali. Někteří nám ukazovali fotky z loňského roku a říkali, že se na nás opět těšili. To dodá ohromnou energii! Takže díky, Ostravo,“ řekla Bára Kozáková z Krimi Zpráv.

„Doposud jsem si myslela, že pomyslným vrcholem televizního vysílání, je vysílat ´živě´. Ale v Ostravě jsem zažila ještě něco víc – vysílání dvakrát naživo. Jednou pro diváky u televizních obrazovek a zároveň pro diváky přímo na náměstí, kteří nám viděli opravdu až do žaludku. Byla to pro mě opravdu příjemná zkušenost,“ dodává moderátorka VIP Zpráv Daniela Šinkorová.

V rámci doprovodných akcí si na své přišli úplně všichni. Nejmenší vyzkoušeli skákací hrad či malování na obličej, ti větší testovali především simulátor nárazu, který do Ostravy přivezla společnost GENERALI. Společnost ASEKOL zase poučila, jak naložit s elektroodpadem.

„V rámci projektu Koruna za kilo si mohli návštěvníci roadshow Prima jede... za vámi i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Ve hře byl chytrý telefon. Stačilo do červeného kontejneru umístěného na náměstí dát co nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace Martina Ďaďová.

„V exkluzivním průzkumu pojišťovny GENERALI se čeští řidiči přiznali k mnoha hříchům, kterých se na silnicích dopouštějí. Dopravní předpisy porušují téměř čtyři pětiny z nich, i když prý „zcela výjimečně“. V rámci roadshow FTV Prima proto pojišťovna Generali zavítala společně s Besipem do Ostravy a nabídla návštěvníkům možnost vyzkoušet si dopravní nehodu na vlastní kůži a bez následků. Návštěvníci si přišli vyzkoušet náš unikátní simulátor nárazu, který je jediný svého druhu v ČR, nebo se mohli vyfotit s maskotem projektu Vymoly.cz. Zároveň se přímo na místě dozvěděli, jak vyhrát Audi A6 našeho šéfa nebo povinné ručení plné výhod,“ řekl oblastní ředitel pojišťovny GENERALI Petr Ličman.

Příští sobotu 23. května se zpravodajská roadshow Prima jede... za vámi přesune do Plzně na náměstí Republiky.

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

23. 5. 2015Plzeň
30. 5. 2015České Budějovice
6. 6. 2015Poděbrady
13. 6. 2015Náchod
20. 6. 2015Praha
27. 6. 2015Ústí nad Labem
4. 7. 2015Tábor
11. 7. 2015Teplice
18. 7. 2015Česká Lípa
25. 7. 2015Písek
1. 8. 2015Mělník
8. 8. 2015Žatec
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.