Užijte si Velikonoční pondělí s Primou. Místo koledy a pomlázky se pobavte se zábavnými pohádkami a komediemi

I když jsou letošní Velikonoce v důsledku stávající situace trochu jiné než všechny velikonoční svátky, které jsme dosud zažili, o zábavu budete mít díky veselému programovému výběru televize Prima postaráno. Na co se můžete tešit?

Již v 7.05 se můžete vypravit s Bolkem a Lolkem na Divoký Západ. Bolek a Lolek se jednoho dne vypraví na Divoký západ, aby zažili pořádné dobrodružství a poznali ty nejlepší pistolníky. A jak se zdá, dostanou se přímo do centra dění, když jejich vlak přepadne obávaný bandita Jimmy Pif-Paf. Zloduchovi se podaří během chvilky svázat ochranku poštovního vagonu, uloupit pěkně kulatou sumu a zmizet v prérii. Avšak Bolek s Lolkem se rychle vzpamatují z nepříjemného překvapení, osvobodí svázané muže a spolu s nimi se pak vydávají po stopě nebezpečného bandity. Toho naštěstí zajme šerif z nedalekého městečka, ale zločinci se podaří uniknout z vězení, vyloupit místní banku a prchnout do Skalistých hor. Bolek s Lolkem ho pronásledují až sem, avšak záhy zjistí, že nejsou sami. Jimmovi přijíždí na pomoc i vyhlášený pistolník Johnny...

V 8.35 na Primu dorazí Malá mořská víla v novém filmovém vydání z roku 2018. Mladý novinář Cam nalézá lásku a zároveň lék pro svou nemocnou neteř v jednom akváriu v cirkuse. K získání přízně mořské panny mu ale v cestě stojí zlý čaroděj.

V 10.25 se na Primě dozvíte, jak vypadá Chlupatá odplata. Dan Sanders (Brendan Fraser) se kvůli práci přestěhuje i s rodinou z Chicaga do oregonských lesů, kde má dohlížet na stavbu zdánlivě ekologického projektu. Zpočátku si myslí, že největším problémem pro něj budou zhýčkaná manželka (Brooke Shieldsová) a pubertální syn (Matt Prokop), jenž má z přírody panickou hrůzu. To ovšem ještě netuší, že se kvůli své nové funkci stal nepřítelem č. 1 pro všechna místní zvířata, která se nehodlají svého domova vzdát bez boje! Divoká stvoření z místních lesů ztrpčují Danovi život na každém kroku. Ničí jeho práci, rodinný život i oblečení. Zoufale se brání útokům perfektně organizované zvířecí armády. Postupně ale zjišťuje, že jsou jeho pokusy zcela marné a navíc mu nikdo nevěří.

Od 12.20 vás bude bavit klasická česká pohádka Dařbuján a Pandrhola.

Ve 14.10 se na Primě objeví Švejk se svým typickým Poslušně hlásím.

Od 15.55 se na Primě odreagujete u pohádky O statečném kováři.

V 17.40 se můžete těšit jako vždy na Prostřeno!, následované v 18.55 Velkými zprávami, v 19.40 Divoškami a v 19.55 TOP STARem.

Ve 20.15 nastupuje premiérová epizoda seriálu Modrý kód.

Hned poté si můžete připomenout Modrý kód hezky od začátku, jeho čtvrtou epizodou. Ve 22.45 vás rozptýlí Zdeněk Pohlreich v Ano, šéfe!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.