VIDEO: To je trapas, vyučená řeznice z Prostřeno! nepozná na talíři delikatesu – líčka

Pohledná blondýnka pracuje jako obchodní referentka. Zajišťuje chod pobočky jedné rakouské firmy, která se zabývá prodejem materiálů pro reklamu. Se svými znalostmi, co se masa týče, ale "strčí do kapsy" i vyučenou řeznici! Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na reprízu pořadu Prostřeno!

Dita je zatím svobodná a bezdětná, ale má přítele. Žijí spolu střídavě u něj v Kuřimi, kde Dita uvaří, nebo v jejím brněnském bytě, který je ale momentálně v rekonstrukci a kam by též směřovala případná výhra 40 000 korun. Ditě záleží na hezkém partnerském vztahu a lidech, které má ráda. Do pořadu ji přihlásil přítel a bylo to pro ni skutečné překvapení.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, nejraději pro přítele, který je zároveň i největším kritikem jejích výtvorů. Nejraději připravuje pokrmy z masa.

Chutě:

Jejím favoritem je hovězí na červeném víně, které uvaří.

Nesnáší:

Ryby, dršťkovou polévku a netradiční části zvířat. U stolu jí vadí mlaskání, říhání a nechutné hovory, které ničí chuť k jídlu.

Podívejte se už teď, jak se ostatním dařilo uhádnout, jaký kus masa jim Dita naservírovala:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.