VIDEO: Jiřina z Prostřeno! řádila v kuchyni. Podívejte se, jak vypadá její obří burger

Středeční hostitelka Jiřina (31) je pěkné číslo. V kuchyni řádí jako tornádo a její cheeseburgery jsou velké jako balík kuchyňských rolí. Jak se na to budou dívat ostatní soutěžící? Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

„Rozčilování s chlapem mi vůbec nechybí,“ svěří se Jiřina z Bystřice pod Hostýnem, nezaměstnaná samoživitelka, která navíc není úplně zdravá.

Má ráda českou kuchyni a nemiluje fastfoody. Proto se domnívá, že cheeseburger je dvoupatrový hamburger a sýr v něm nemusí být? Kvůli vláčnosti ho ale nastrouhá do mletého vepřového masa, které je ve výsledku bohužel syrové.

Podívejte se, jak ostatním "megaburger" chutnal:

Zato řízek naruby je naopak vyschlý, a přitom přemaštěný. Drůbeží polévka s játrovými knedlíčky přesolená tak, že ji prý hosté mají rovnou vylít z okna. Po takových kuchařčiných poznámkách už nikdo nemá na středeční večeři ani moc chuť. Tu nepovzbudí ani prostírání a příbory se zbytky zaschlého špenátu. Hostitelka tak trochu sklízí to, co sama zasela.

Od pondělí se neustále pídí po tom, co všechno je domácí, až sama namaže na podivně servírované topinky pomazánku z konzervy. Jiřina, které se v kuchyni nedaří, to hodnotí s nadhledem. „Komu se podaří pobrečet si před kamerami, že?“

Mohou za to duchové a zlé síly, které v jejím bytě prý řádily tak, až si musela pozvat pana faráře? Že by se ve středu vrátily? Moučník a zábava jsou jako od vyučené cukrářky. Smetanovo-tvarohový čokoládový dort je vynikající a zdobení perníčků nudné – a to se Jiřině zdál výstup na hrad málo zážitkový.

Jiřina to v kuchyni pořádně "rozjela":

Prohédněte si Jiřininy dobroty:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.