VIDEO: Komu se v Prostřeno! nevejde burger do pusy?

Americké burgery začínají pronikat i do českých kuchyní. Čtvrteční hostitelka Lenka se je tedy rozhodla zařadit rovnou do svého menu. Udělala dobře, nebo jí konzervativní strávníci "hodí" americkou klasiku "na hlavu"? Sledujte Prostřeno! ve čtvrtek od 18 hodin na Primě.

Inteligentní a šikovná kuchařka má za sebou kurz vaření u Romana Pauluse. Pozná se to na jejím výkonu? I když se Lenka řízne do prstu a poničí si baterii u dřezu, v kuchyni pokračuje s klidem hráčky pokeru, což je jedna z jejích zálib.

Milovnice amerických seriálů zariskuje s poněkud netradičním menu. Naštěstí přijdou povětšinou vrstevnice, které umí ocenit dokonalý hamburger s domácími hranolky. Jen „princezna na hrášku“ Kristýna má problém s konzumací bohatě obložené žemle, ale zvládne to i překvapivě nadšená Elena.

Podívejte se sami:

Čím ještě Lenka zaboduje? Určitě prvním pečeným moučníkem týdne, dobrý a lehký je i rozjezdový salát, který potvrdí, že v jednoduchosti je krása. Způsob servírování hráškového krému je inspirativní, ale Tereze se zdá polévka sladká. Slané jsou zato palačinky se špenátem a ricottou, které nikoho nezarmoutí. A kdyby náhodou vázla zábava, hostitelka si pro soupeřky připravila „jógu smíchu“.

Ještě se mrkněte, jak si Lenka skoro zničila kuchyň:

Prohlédněte si Lenčiny pokrmy:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.