VIDEO: U kreslení si dámy z Prostřeno! pěkně pobrebentily

Recepční Gabriela (25) si pro ostatní připravila zajímavé menu, žádná z dam zpočátku ovšem nevěděla, co od něj očekávat. Jak toto "očekávání-neočekávání" dopadlo? Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na další díl Prostřeno!

Sympatická zrzka Gabriela má zajímavé menu, které jistě dlouho vymýšlela. „Loď z italské Parmy... na palubě s Pepkem námořníkem... zakotvila ve Varech u vodňanských kurníků..., aby spočinula ve sladkém rudém ráji“ – budí zájem i naděje.

Něco napoví a soupeřky správně hádají, že by mohlo jít o parmskou šunku, špenát, karlovarský knedlík a sladkou tečku s jahodami nebo malinami.

Gábina se ale možná měla méně soustředit na formu a více dotáhnout provedení menu. Předkrm – křupavá bagetka – křupe až moc, naštěstí mají soupeřky ještě dobré zuby. Obložená topinka poněkud ztvrdla a skoro se nedá jíst.

Kdo si s ní poradil a kdo měl naopak problém?

Špenátová polévka někomu připomíná školku, ale hlavním kamenem úrazu je maso hlavního chodu. Kuřecí stehna s omáčkou z kořenové zeleniny se měla spíš péci; rozvařené maso se rozpadlo na kůži, vlákna a kosti. Karlovarský knedlík se ve fólii lehce srazil, přesto jsou příloha a omáčka lepší než kuře. Nejlépe dopadne dezert a povinný chod: banánové palačinky ocení milovnice sladkého.

A je docela zajímavé sledovat, jak se u kreslení s nápadem mohou lidé báječně pobavit…:

Podívejte se na Gábininy pokrmy:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.