VIDEO: Originální způsob, jak díky vínu změřit objem plic, předvede Prostřeno!

Daniel překvapil ostatní soutěžící nejen tím, že je ženatý s Mexičankou, ale i originálně pojatou zábavou - odvede si je do vinného sklípku, kde se ovšem nebudou "napájet", ale studovat objem svých plic. Dívejte se v pátek v 18 hodin na Primě na závěrečný díl cyklu Prostřeno! z jižní Moravy.

Na Danielově domě je vidět, že tu bydlí všeuměl. Vaří u obrovského kuchyňského ostrůvku, jaký si kdysi vysnil za Velkou louží, odkud se po patnácti letech vrátil s rodinou do Čech. Hosté očekávají mexickou kuchyni, protože si vzal Mexičanku.

Daniel sice hosty uvítá v sombreru a s tequillou, jinak je ale večírek v Ratíškovicích spíš vzpomínkou na chicagské grilování se sousedem. Z Karibiku pochází jen recept na kubánský salát z manga. Bruschetta bude už podruhé, polévka nebude, ale budou vepřové hody! Doma uzená žebra, celé selátko na grilu a grilovaná zelenina a brambory nazvané po sousedovi z Ameriky.

Jde o bezlepkové prase a Dan na to má dokonce důkaz. Je vůbec nějaký důvod ke stížnostem? Snad jen ten křen, hořčice nebo okurčička k žebírkům, kdyby byly... V rámci povinného zadání Dan upeče škvarkové placky a Hanka si je odnese jako výslužku domů.

„U Dana se cítím velmi dobře,“ říká, nadšená z toho, že se u stolu porcuje celé grilované selátko. „Jsem překvapená, že Dan stíhá a vypadá u toho velmi pohodově.“ I poslední hostitel miluje víno. Kdo nejlépe ovládá obtížnou disciplínu s koštýřem? Kdo má největší kapacitu plic a kdo to nakonec celé vyhraje?

Podívejte se na video, jak soutěžící "nasávali":

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.