VIDEO: Víno v Prostřeno! na všechny způsoby – na vaření i ke konzumaci

Že je víno ideální ingrediencí na vaření, toho si je středeční hostitel Michal nepochybně vědom. A v duchu motta "víno léčí" se jeho konzumace nezříká ani při svých kulinářských aktivitách. Jen ta jemná motorika poté není, co bývala...

„Vesnický chasník“, finanční poradce Michal jídlu rozumí a rád jí. Vyrovná se úternímu hostiteli, styl má ale odlišný – hektičtější a méně učesaný. Znalec a milovník vína se u svého vaření poněkud posilní, a možná i proto mu nádobí padá z ruky, nakonec víno vylije a rozbije sklenici.

Do paštiky s dijonským dipem zapomene přidat cibulku, ale včas si vzpomene. Michal se nenechá rozhodit. Umí jídlo dochutit, i když jeho talíře nejsou tak krásně naaranžované jako včera u Vítka. Martin ale tvrdí, že lepší paštiku ještě nikdy nejedl, krémová polévka z červené čočky sice není červená, avšak chutná, a i Hanka, která jídla na víně nemusí, ocení Michalovo burgundské hovězí.

Tato čistá duše prý za tento týden vypila více vína než za celý život! Kaše je vynikající a „voňavé pomerančové štíty“ lahodné, Hanka dostane speciální jáhlové koule. Michal je bavič a jako vášnivý ochotník předvede se svými kolegy kousek historické hry, kdy se převlékne za ženu. Dan by ho ale nechtěl…

Podívejte se, jak krušně se Michalovi po konzumaci vařilo:

Budou jeho pokrmy i tak ostatním chutnat? Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.