VIDEO: Proč chtěji dámy z Prostřeno! číslo na Bohdanovu partnerku?

Protože včerejšímu hostiteli prostě nevěří, že v životě vařil jen párkrát. Podívejte se, jak zhoustne atmosféra, a to nejen kvůli Bohdanovi. Na Primě se podívejte na celou epizodu Prostřeno! ve středu v 19 hodin.

Úkolem týdne budou místní speciality, a tak zatímco v pondělí udělala Alena sušenou švestku ve slanině, Olga (63) se rozhodne pro něco podobného a připraví játra ve slanině – chutnat budou, ale podle většiny soutěžících byla Alenina švestka o něco málo lepší.

Olga se bude potýkat s velkou únavou, a je jen veliké štěstí její povahy, že je tak pohodová, únavu nedá na sobě znát, a ani brvou nehne, když Bohdan po otevření šampaňského na přípitek zlije celý stůl. Při šmejdění učiní hosté nečekaný objev – Olga má mrazák v ložnici! Co se dá dělat, když má tak malinkatý byt!

Její menu se celkem líbí, ale vaječná pomazánka na jednom druhu kanapek se bude zdát mladší Aleně oschlá, polévka pak někomu přijde příliš bujónová a ani roláda s kaší nezůstane bez menší kritiky! Zachrání to zábava? Potěší a zaujme dospělé lidi lepení mušliček na květináč?

Proč Alena na návštěvě "prudila"?

A jak dámy mámily z Bohdana číslo na jeho partnerku?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.