VIDEO: Proč v Prostřeno! Hanka odejde od stolu? Že by ji něco naštvalo?

Že je pondělní hostitelka Hanka nejvýraznější osobností v Prostřeno! tento týden, to už je jasné asi každému. Proč se ale ve čtvrtek u Ivany doma pohádá se Sylvou? Uvidíte v bonusech a samozřejmě ve čtvrtek v 18 hodin na Primě.

Ve čtvrtek dojde k otevřenému konfliktu mezi Sylvou a Hankou – Sylva označí vymalování Hančina obýváku za příliš tmavé a použije slovo „katakomby“. To se Hanky dotkne natolik, že označí Sylvin výrok za urážku a zjevně na pokraji vybuchnutí opustí stůl.

Až k němu se ale donese její hlasitý výkřik, kterým ze sebe nahromaděné negativní emoce Hanka uvolnila. Po chvilce se vrátí ke stolu, omluví se, ale napětí Sylviným přičiněním pokračuje dál.

Mrkněte se, jak na sebe štěkaly:

Ivana rozhodně navenek neztrácí sílu bojovat, je usměvavá, přívětivá a milá hostitelka a svým hezkým domovem se představí soupeřkám zase v jiném světle, nejspíš na ni změní názor k lepšímu, byť neměly důvod Ivanu za její oblečení odsuzovat – Ivana razí teorii, že chce být oblečená tak, aby se cítila příjemně.

Při přípravě jídel bohužel použije kupovanou marinádu na maso, a to se soupeřkám nebude líbit. Cenné body za jinak nápadité a chutné menu půjdou nenávratně dolů.

Podívejte, jak její marinády ostatní hodnotily:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.