VIDEO: Prostřeno! bude velké drama! Koho soutěžící vykážou ze společnosti?

V pátečním Prostřeno! vygraduje naplno napětí z předchozích dní, zejména ze čtvrtečního dramatu u nejstarší kuchařky Marcely. Dívejte se v pátek od 18 hodin na Primu na finálové Prostřeno! tohoto týdne.

Lenka to nemá po včerejšku jednoduché. Tone v nejistotě, zda nakonec nebudou u stolu jen čtyři. Přijde Marcela? Bude se mstít? Tyto otázky se jí honí hlavou. Marcela se dostaví v bojovné i poraženecké náladě. Bojkotuje jídlo, zábavu, mlčí a atmosféra poslední večeře podle toho vypadá.

Tvrdí, že měla v noci srdeční záchvat, musela do nemocnice a přišla pozdě do práce, odkud ji kvůli tomu vyhodili. Prostě úplný řetěz katastrof. A musela si dát panáky, přestože nemá pít. I hostitelka si dá během vaření na posilněnou a uklidněnou hned čtyři skleničky, ale s její kuchařskou sebejistotou to spíš zamává než naopak.

A podobně je na tom i Milena, která přizná, že jako večeře u Marcely ji nerozhodil ani odchod od žárlivého manžela. Spraví to dobrá večeře? Lenčino menu vypadá chutně. Zahájí je další slaná roláda se salsou verde. „Proč je slaná, když v ní není žádná sůl?!“ Ptá se řečnicky a poněkud prostoduše hostitelka, která si plete vlastní salsu verde (zelenou omáčku) s tancem a paprikovým salátem.

Kuřecí vývar je pro někoho dost mastný, stejně jako žebírka na medu, která by si toho medu i koření zasloužila údajně víc. A Marcela nejí, včera ji ponížili. Dnes je pro změnu uražená Lenka, které po chvíli vytečou nervy.

Vyhodí Marcelu od stolu? Podívejte se už teď:

A jak se bude bodovat? I v tomto pekelném týdnu přece musí někdo vyhrát!!!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.