VIDEO: V Prostřeno! bouchne plyn! Hostitelka to naštěstí zvládne

Alena (59) sice vsadí na domácí produkty z vlastní zahrady a chovu, zradí ji ovšem technika. Jak všechno zvládne? To uvidíte ve čtvrtek od 18 hodin v Prostřeno!

Na svou chalupu, kde ale i současně žije, pozve své hosty čtvrteční hostitelka Alena, starší ze dvou jmenovkyň. Vsadí na poctivou domácí kuchyni, vlastní čerstvé produkty, a dost možná se jí právě tato strategie vyplatí!

Co více lze nabídnout hostům než potraviny v domácí kvalitě bez přidaných „éček“ a umělých dochucovadel? A tak se na stole ocitne polévka z domácí žluťoučké slepičky, domácí králík s hořčičnou omáčkou a jako tečka osladí hostům život palačinky s domácí ostružinovou omáčkou!

Jediný, kdo bude mít opět nějaké výhrady, bude Bohdan. Polévku ohodnotí jako „planou“, tedy málo dochucenou kvůli mladší Alence. Celkově mu prý sice chutnalo, ale čekal víc. Ovšem co přinese pátek?

Proč se Alenka urazila?

A jak vyřešila Alena problém s plynovou bombou?

[[nid:2410073]]
Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.