VIDEO: Vleze hostiteli do kuchyně a udělá si bramborák. To jste v Prostřeno! ještě neviděli

Ani pátek se v Prostřeno! neobejde bez jisté kontroverze, kterou bude mít opět na krku Alena. Co "provede" tentokrát? To uvidíte v pátek od 18 hodin na Primě, malou ochutnávku si ale můžete pustit už teď.

Jarda (51) je od pohledu pohodář, a tak se nenechá rozhodit ani tím, že už je poslední den vaření a rozhodne se o výhře, ani svými obtížnými soupeři, zejména například paní Alenou.

Připraví skvělé bramboráčky, které naplní malinko ostřejší zeleninovou směsí. Vsadí na českou klasiku a uvaří dršťkovou polévku – a hádejte, kdo s ní asi tak mohl mít problém, komu přišla málo nebo příliš slaná? I Jarda připraví šťouchané brambory, které už byly tento týden dvakrát, připravovali je všichni muži – a tak dámy mohou srovnávat a kritizovat.

Dezert v podobě palačinky s ovocem a šlehačkou už bude jen sladkou tečkou za Jardovým pátečním hostitelstvím a celým týdnem. Kolika body ho ocení který ze soupeřů? A kdo to všechno vyhraje?

Čím Alena Jardu naštve?

A jak ji ostatní soutěžící z Prostřeno! hodnotí?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.