Vánoce

11. prosince 2023 11:15

Zuzana Schneidewind

Oslavte konec roku se Silvestrovskou Partičkou, show Inkognito a hosty Honzy Dědka

Dagmar Havlová bude na Silvestra možná v cizině

Ještě nemáte program na oslavy Silvestra 2023? Pořádnou porci zábavy a neotřelého humoru slibují letošní silvestrovské speciály oblíbených pořadů, které jste zvyklí na Primě pravidelně sledovat celý rok.

Poslední večer v roce se o zábavu postarají pořady vlastní tvorby stanice a trojice jejich silvestrovských speciálů. Jako první začne Inkognito – Silvestr 2023, kde se budou před zraky všech panelistů skrývat Dana Batulková, Václav Faltus a Richard Krajčo.

Ještě více pohodových filmů a pořadů sledujte na prima+

Následovat bude Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka, ve kterých se bude mluvit o manželství plném humoru s Václavem Koptou a jeho ženou Simonou, o temperamentu vášnivé ženy s Jitkou Čvančarovou, o Češích s Polákem Zbigniewem Czendlikem a o osudových mužích s Uršulou Klukovou.

Před půlnočním přípitkem je pro diváky připravená velká dávka nekorektního humoru natlakovaná do Silvestrovské Partičky. Polechtat bránici svým fanouškům se naposledy v tomto roce chystá Michal Suchánek, Richard Genzer, Michal Novotný, Daniel Dangl a jejich speciální hosté, mezi kterými nebude chybět ani výherce Partičky Nová krev.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.