Pánská jízda v Prostřeno! Místo zábavy dojde na výslech a hledání taktika

Prostřeno! XXVI (66) - upoutávka

Co se stane, když se u stolu sejdou výhradně muži? Může to být zábava, ale také týden napětí či taktiky. Důležité totiž je, jak se k sobě soutěžící budou chovat a jak moc jde každému z nich o výhru. U stolů a plných talířů se sejdou účastníci z Ústeckého kraje a rozhodně se bude na co dívat.

Jak půjde soutěžícím tohoto týdne snažení od ruky, komu se zadaří, kdo bude zkoušet oslnit neuvěřitelnými recepty a kdo se bude snažit zazářit více než ostatní? Je tu ale i další otázka: Jak zápolením zamíchá úkol týdne, kterým je tentokrát příprava pokrmu jménem mug cake? Kdo se bude ošívat a kdo sáhne po vymazleném receptu a získá body navíc? Kdo naopak nebude vůbec tušit, o co se jedná, a tak se na celý úkol vykašle?

Prostřeno! bude zajímavé od prvního shánění surovin až k poslednímu servírování dezertu. Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude tento týden velmi pestrá. To vše už od pondělí. Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení. Sledujte ho každý všední den v 17:50 a dozvíte se více. Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést dalších 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte proto Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Invalidní důchodce Zdeněk (40) o sobě tvrdí, že je mírumilovný

Bude takový ale i při přípravě svého menu? Má rád sladkokyselou chuť – mezi jeho oblíbená jídla patří koprová omáčka, zelňačka, kulajda a další. Je svobodný a bezdětný. Do pořadu ho přihlásila jeho kamarádka. Při přípravě večeře a zábavy mu bude pomáhat sestra. Zdeněk má bolavá záda a kvůli nemoci nemůže nosit věci. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do své chaty. Těší se na setkání s novými lidmi, na dosud nepoznané chutě a důležité je, že rád vaří. Ocení to jeho hosté už v pondělí, nebo budou mít výhrady? Dívejte se! Sledujte, jak si tahle parta sedne.

Úterý: Mechanik Karel (36) žije s přítelkyní a synem. Podle soupeřů na rodinný typ nevypadá.

Ke Karlovi patří čepice, kterou bude mít nasazenou i v místnosti. Kdo k tomu bude mít komentář? Zřejmě je hodně zvědavý, protože se právě proto přihlásil. Ještě neví, jak by s výhrou naložil. Menu sestavil tak, aby se vešel do časového limitu a byl si jistý. Přesto se mu nervozita nevyhne a při vaření bude trošku zmatkovat. Má rád sport, zajímá ho kultura a rybaření. Nejí krupicovou kaši a věří, že tu mu nikdo v rámci menu nenabídne. Jak jeho večer dopadne, zjistíte už v úterý. A také to, kdo je taktikem a komu jde jen a jen o výhru. Dívejte se!

Středa: Senior konzultant Ladislav (31) se do pořadu sám nepřihlásil a ani neví, kdo to udělal.

Kdyby vyhrál, asi by jel s rodinou  na dovolenou. Menu si vybral, protože je to pro něj výzva. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru Čelovka – hádej kdo. Tvrdí o sobě, že je občas kousavý a občas introvert. Jeho koníčkem je jeho práce a má rád vývary, maso a vše dobré, co si s rodinou odsouhlasí. Nesnáší nudle s mákem. Jak dopadne pátrání po největším hráči? A jak si Ladislav stihne poradit s úkolem týdne a nerozhodí jej příprava mug cakeu? To vše zjistíte během setkání už ve středu. O hostech se dozvíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Skladník Karel (47) žije sám. Do pořadu se přihlásil, protože by chtěl poznat nové lidi.

Pokud by vyhrál, tak peníze použije na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví návštěvu porcelánky, kde sám povede i výklad. Menu sestavil z jídel, která se mu líbí. Uvaří hráškový krém a hovězí po burgundsku. Má rád turistiku a výlety, s oblibou vaří, považuje se za kliďase. Nemá rád hádky. Proběhne jeho den v poklidu? A splní se mu sen, že by chtěl u stolu poznat nové přátele? Jaké bude čtvrteční menu a jaká zábava? Hra se přiostřuje a hledání taktiků se bude podobat výslechu. Dívejte se!

Pátek: Promotér Petr (43) má ženu a tři děti. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád vaří a hostí lidi.

Výhra je pro něj lákává. Účinkoval v pořadu Talent asi před devíti lety s kapelou Blue Rocket, ale s ní už asi 5 let nepůsobí. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do rekonstrukce bytu. Toto menu si vybral, protože na něm není co zkazit. A jako zábavu si pro své hosty připravil hudební vystoupení. Rád má výzvy a účast v Prostřeno! je jednou z nich. Očekává výhru, tak se dívejte už v pátek, jak se mu to podaří!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! Dojde na debatu o taktice a všichni podezřelí se mohou hájit. I bez dámského osazenstva zkrátka bude při jednotlivých večerech veselo. O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte a v mnohém vás překvapí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.