Patnáctiletá Eliška využívá rad maminky a soupeři jí závidí. Opravdu má výhodu?

Prostřeno! XXIII (62) - Eliška se svěřila

Úterní hostitelka Eliška dostane cenné rady od své maminky. Ta už totiž v soutěži o nejlepší menu vařila, a dokonce vyhrála. Eliška je čestná, a tak si tuto informaci nenechá pro sebe. Co na to řeknou její soupeři? Budou to brát sportovně, nebo dojde na strhávání bodů?

V úterní repríze vaří Eliška z Moravskoslezského kraje. Je jí patnáct let a do pořadu ji přihlásila její maminka, protože podle ní umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, pozvala by svou mámu na wellness pobyt. Její maminka v soutěži byla a vyhrála. I to byla motivace pro dceru. Přijít a vyhrát. Jakou radu Eliška dostala? Pomoc při výběru menu a několik zlepšováků. Mladinká hostitelka připraví tatarský biftek s topinkami, hovězí vývar s domácími nudlemi, svíčkovou na smetaně s domácím knedlíkem a dort tiramisu.

Svým soupeřům se s maminčinou účastí v soutěži čestně přizná. Bude to ostatním vadit? Nejvíce se proti takové taktice ohradí Karin. A snaží se na svou stranu získat i spolustolovníky. Nikdo neocení Eliščinu pravdomluvnost. Škoda. „Nebudu jim lhát. Sice mamča říkala, že to nemám dneska říkat, ale myslím, že to není něco, co by se mělo tajit,“ míní Eliška. U stolu se však rozvine debata, že maminka Elišce určitě poradila, co a jak má dělat. „Přijde mi to vůči nám nefér, protože my nemáme žádnou zkušenost a ona musela vědět, do čeho jde,“ sdělí soupeřům svůj názor Karin. Co na to řekne zbytek soutěžících, uvidíte vpodvečer.

Eliščina maminka už v soutěži byla, podívejte se:

Pod dohledem zkušenější kuchařky

Eliščina maminka promluví o své dceři na kameru. „Vaří dobře. Troufám si říct, že už tři roky doma nevařím. Jenom jsem jí poradila při výběru meníčka. Jinak je to celé na ní,“ prohlásí pyšná maminka. Soutěžící nebudou mít příliš velká očekávání. Eliška je přece jen mladá a nevyvařená. Česká klasika zaujme všechny kromě Karin, na kterou je prý jídlo příliš těžké. Kolik bodů za svou snahu dostane? A co dalšího se promítne do hodnocení?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.