Pavel lže soupeřům o svém bydlení. Opravdu už rok spí na malé dětské palandě?

Prostřeno! XXIII (63) - Pavlovo bydlení

Ve středeční repríze soutěže amatérských kuchařů bude vařit Pavel. Hosté budou mít během stolování otázky na tělo. Mají totiž pocit, že tady něco nehraje. Co se jim zdá zvláštní?

Ve středu se k plotně postaví Pavel. Devětadvacetiletý taxikář se do soutěže přihlásil díky kamarádům. Ti jsou přesvědčeni o tom, že Pavel skvěle vaří. Pokud by vyhrál, 10 000 Kč by věnoval útulku pro pejsky a zbytek by si uložil. Jako zábavu si pro své hosty připravil malou soutěž – střelbu na terč. Jídla si vybral, protože je má rád a myslí si, že by mohla chutnat i ostatním. Pavel nemá rád konflikty, takže je otázkou, jak bude situace v soutěži zvládat. Pro hosty připraví šunkovou rolku, kuřecí polévku s játrovými knedlíčky, hovězí guláš v chlebu a pohár.

Více než jeho menu však bude souěžící zajímat bydlení. Při šmejdění totiž zjistí, že Pavel v bytě nemá žádné osobní věci nebo fotografie. Hostitel údajně bydlí s maminkou, bratrem a jeho dětmi. Účastníci ale marně pátrají po jeho posteli. Najdou jen tu manželskou v ložnici maminky a dětskou patrovou postel v dětském pokoji. Po polévce jim to nedá a zjišťují podrobnosti.

„Já momentálně spím v pokoji na poschoďovce,“ tvrdí Pavel. Karin se to nezdá. Podle ní je na něj dětská patrová postel moc krátká. Pavel tvrdí, že se mu spí dobře a bydlí tu už rok. „Nejsem si jistá, jestli nám říkal dneska pravdu v tom, že tady bydlí,“ míní Karin. Lež má ale krátké nohy. Jak to je doopravdy, uvidíte vpodvečer.

Ocení Pavlovi hosté šunkové rolky? Podívejte se:

Jednoduchá rolka jako za „totáče“

Kromě bydlení se u středeční tabule bude rozebírat retro recept na předkrm, jímž jsou šunkové rolky. Kdo je ocení? Mnozí toto jídlo dlouho neochutnali, a proto se na něj těší. Škoda že si Pavel nedá s jídlem více práce. „To je snad nejstarší předkrm. Za totáče standard,“ vzpomíná zkušeně Karin. Křen nikdy Pavel nepřipravoval, a proto dá do rolek kupovaný.

Nijak ho neupraví, jen trochu naklade na šunku a tu pak zabalí. Soutěžícím se jídlo bude zdát příliš jednoduché, hostitel prý mohl přidat alespoň šlehačku. Moc práce si s předkrmem opravdu nedal a kritizovat se budou i další věci. Na jídlo je podle Pavla potřeba klid. Splní se mu ve středu jeho sen – mít vše na pohodu?

Sdílejte článek
Štítky jídlo FTV Prima postel soutěž lež Prostřeno! bydlení Moravskoslezský kraj Předkrm šunkové rolky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.