Pět žen u jednoho stolu přinese soupeření a ošklivé pomluvy. Kdo to schytá nejvíc?

Prostřeno! XXV (111) - upoutávka

Soutěž amatérských kuchařů je tady s dalšími díly a také tentokrát přináší mnoho receptů, které stojí za vyzkoušení. V tomto týdnu se u sporáků sejdou výhradně ženy, takže je možné, že dojde nejen na skvělé vaření, ale také na taktiku. Vyhraje nejlepší z účastnic, nebo ta, která zachová pokerový obličej a dotáhne svou cestu za výhrou k dokonalosti?

Postupně budou odhalovány taje jihomoravské i světové kuchyně, stejně jako charaktery všech soutěžících. Kromě toho na ně i na diváky čeká zajímavý úkol týdne, kterým tentokrát bude pěna. Jak se takové zadání podaří zakomponovat do menu všem soutěžícím, aniž by ostatní poznali, že se jedná o něco navíc?

Účastnicím jde o jediné – pohostit, neztratit kuchařskou čest a ideálně také vyhrát. I v tomto týdnu budou bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, jež jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte soutěž o nejlepší menu od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Asistentka Tereza (22) zaujme návštěvnice svojí sbírkou bot, které věnuje celý pokoj v bytě

Tereza vystudovala gymnázium a poté studovala jeden rok v USA. Ráda chodí do fitness centra a běhá. Hraje golf, baví ji auta a streetwear. Sama o sobě tvrdí, že je nekonfliktní, přátelská a extrovertní osoba. Ráda připravuje jednoduchá jídla, jako jsou snídaňová quesadilla s vajíčkem, hovězí steaky s pečenou bramborou, burrito bowl, a pokud má čas, baví ji příprava domácího sushi. Má ráda víceméně vše – preferuje zdravou stravu, ale nepřehání to s ní. Nejí houby, rozinky, vnitřnosti, smažené jídlo a majonézu. To se tedy v jejím menu neobjeví. Mezi její oblíbená jídla patří mexické burrito bowl, ale takové v Česku ještě nenašla. Naučila se ho jíst v Americe, kde žije mnoho lidí z Jižní Ameriky. I menu poskládala z mexických jídel právě proto. Sledujte už v pondělí, jak seznamovací večer dopadne a jestli si všichni hosté padnou do noty.

Úterý: Zdravotní sestra Petra (52) ráda jezdí na výlety, pracuje na zahradě a pečuje o akvárium

Sama o sobě tvrdí, že je klidná a nekonfliktní. Do pořadu se přihlásila sama – už to jednou vyzkoušela a chce to zažít znovu. Těší se na nový zážitek. Pokud by vyhrála, peníze by si přidala na auto. Vaří ráda a baví ji to. Při minulé účasti v soutěži ji pobavila kritika její polévky – dělala slepičí polévku z krásné domácí slepice a jeden z jejích hostů prohlásil, že polévka slepici určitě ani neviděla. Ráda připravuje minutky, omáčky a jídla, na která má zrovna chuť. Má ráda maso. Nikdy by nesnědla houby a mořské plody. Mezi její oblíbená jídla patří svíčková. A klasické bude i její menu. Jak se jím zavděčí svým hostům? Sledujte už v úterý.

Středa: Nezaměstnaná Pavlína (29) bude ve svých soupeřkách budit smíšené pocity a moc si s ostatními nepadne do noty

Vystudovala střední školu s maturitou – čtyřleté všeobecné gymnázium. Dále pokračovala ve studiu na vysoké škole – na fakultě tělesné kultury v Olomouci, obor tělesná výchova a sport –, kterou ve třetím ročníku opustila a nedokončila ji. Pracovala jako obchodní manažerka v IT firmě v Olomouci a poté v Brně. Aktuálně je nezaměstnaná a hledá si práci v oboru IT. Pavlína je svobodná, bezdětná a nemá partnera. Pochází z Olomouce, ale již dva roky bydlí v pronajatém bytě v Brně. Má ráda sport všeho druhu, baví ji tanec, malování a vaření. Sama o sobě tvrdí, že je společenská, přátelská, pečlivá a upřímná. Je cílevědomá, ale také pořádně tvrdohlavá. Do pořadu se přihlásila sama, protože by ráda poznala nové lidi a vyzkoušela si, zda vše zvládne uvařit v daném čase pro cizí osoby. Dalším lákadlem je pro ni možnost výhry. Její menu bude světové. Jak oslní? Povede se středeční hostitelce její večer? Dívejte se!

Čtvrtek: Servírka Anna (23) je svobodná, bezdětná a žije s přítelem

Pracuje jako číšnice v kavárně. Pokud má volno, věnuje se svému příteli a rodině. S partnerem jezdí často na výlety nebo si společně vaří dobroty. Baví ji pečení, vaření, procházky a čtení. Sama o sobě tvrdí, že je upřímná, vtipná, milá a dobrosrdečná. Do pořadu ji přihlásila její kamarádka, protože si myslí, že Anna umí dobře vařit. Těší se na seznámení s novými lidmi a ráda pozná něco nového. Pokud vyhraje, peníze použije na cestu do Paříže, která je jejím snem. Část by pak věnovala rodině. Vaření má ráda a ráda hostí své známé. Její menu bude komplikované, jak jej ocení hosté? Sledujte už ve čtvrtek.

Pátek: Dělnice Jana (41) se vyučila na středním odborném učilišti cukrářkou

Pracovala jako cukrářka a nyní je jejím povoláním dělnice ve výrobě gumového těsnění. S manželem má jedno dítě a žije spokojený život. Ve volném čase se ráda baví a k jejím koníčkům patří vaření. Sama o sobě tvrdí, že je s ní zábava a jen tak něco ji nerozhodí. Do pořadu ji z legrace přihlásila její neteř. Jana se těší na dobrou zábavu. Pokud by vyhrála, pozvala by rodinu na dobrou večeři. Vaření ji baví a ráda zkouší nové recepty. Nemá ráda ryby, hovězí a králíka. Mezi její oblíbená jídla patří špagety. Podaří se Janě vyhrát? Dívejte se už v pátek!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.