Celebrity

29. května 2022 05:30

David Laštovka

Petra Hřebíčková o natáčení s Vetchým a Langmajerem. Kdo z nich je lepší parťák?

Bezva ženská na krku - upoutávka

V komedii Bezva ženská na krku si Petra Hřebíčková (42) zahrála s ostřílenými hereckými matadory, po kterých ženy šílí. Jejího záletného manžela ztvárnil Jiří Langmajer (55), svérázného milence pak Ondřej Vetchý (60). Který z nich na ni udělal větší dojem a jak se k ní během natáčení chovali?

Ondřeje Vetchého i Jiřího Langmajera si Petra Hřebíčková velmi váží a díky natáčení má na ně jen samé hezké vzpomínky. „Ondra mě uměl vyprovokovat – jak ke vzteku, tak ke smíchu, což činil především v lehkých improvizacích při natáčení. Během práce se z nás stali přátelé. S Jirkou jsem už manželský pár v minulosti hrála. Teď jsme hned v úvodu filmu museli sehrát bouřlivý rozchod. Musel ode mě snést nemálo bolavých úderů a sám mě ještě podporoval, ať se jich nebojím, ať jdu naplno, aby to působilo skutečně, že to nebolí... Bolelo ho to určitě strašně,“ uvedla herečka pro server cervenykoberec.cz.

Hlavní role v komedii Bezva ženská na krku, kterou můžete sledovat v neděli 29. května od 20:15 na TV Prima, byla Petře Hřebíčkové šitá přímo na tělo. Její tvůrci Jiří Vejdělek a Tomáš Hoffman jsou podepsaní také pod úspěšnými snímky Ženy v pokušení či Účastníci zájezdu. Když Petra nečekaně otěhotněla a oznamovala jim, že roli bude muset odmítnout, odložili kvůli ní celé natáčení. Tak moc o ni stáli.

Musela se chovat jako Julia Roberts

Ale zpátky k natáčení. Pro blonďatou herečku bylo nejnáročnější zůstat po celou dobu na place stále krásná. „Z divadla jsem zvyklá, že když člověk pláče, tak pláče, a když je naštvaný, tak je naštvaný. Ale na té kameře musíte nějak vypadat. Takže mě režisér pořád hlídal, abych zůstala tou dámou, která i když na tom není úplně nejlépe, pořád o sebe dbá. Říkal mi, že musím být neustále za dámičku, že i Julia Roberts, když se hroutí, vypadá pořád dobře,“ svěřila se v rozhovoru pro fdb.cz.

Herce Miroslava Táborského v roli vesnického starosty zase čekal nelehký úkol, a to jezdit se sajdkárou, kterou předtím nikdy v životě neřídil. „Od místních zkušených jezdců jsem se dozvěděl, že oni sami se dělí na dva typy. Na ty, kteří už v příkopu byli, a na ty, kteří tam teprve spadnou. Zvládli jsme to,“ přiblížil s úsměvem na premiéře filmu Táborský.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.