Plyšák Primáček, kterého znáte z televize, je právě v prodeji!

GUMP 1. verze iprima

Zábavného kamaráda vašich dětí Primáčka, kterého jistě znají z dětského ranního pásma na TV Prima, může mít nyní úplně každý v podobě plyšové postavičky. Mazlivý budík Primáček je vyroben z velmi příjemného plyše, měří až 30 cm a oblíbí si ho každé dítě!

Primáček se svými přáteli budí každé ráno děti ke sledování pohádek. V plyšové podobě můžete zakoupit Primáčka, který je zvídavý kluk se srdcem na pravém místě. Nejradši tráví čas se svými kamarády a objevuje s nimi nové věci.

Když zahlédne nějaké příkoří, hned se snaží pomoct a dát všechno do pořádku. Proto není pochyb, že lepšího plyšového kamaráda pro svou ratolest nenajdete.

Plyšový maskot Primáček může být také velmi dobrým tipem na dárek ke dni dětí. Seženete ho jen za 299 Kč v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys nebo v jejich kamenných prodejnách.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima televize maskot TV Prima Primáček plyšák Primáček SPARKYS

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.