Celebrity

21. března 2022 14:45

red

Pod Petrem Vágnerem se splašil kůň. Jak si moderátor vedl jako farmář?

Farmářem na jeden den: Jak se Petr Vágner zvládne postarat o koně?

Vysílání nové řady televizní show Farmář hledá ženu se blíží. Už teď si ale můžete čekání zpříjemnit speciální řadou bonusových videí s názvem Farmářem na jeden den. Jak se této nečekané role zhostil moderátor Petr Vágner?

Petr Vágner vyrazil na farmu za jedinou farmářkou z tohoto ročníku show Farmář hledá ženu, koňařkou Andreou. „První dojem z Petra je bezvadný, je to sympaťák, sportovně založený,“ neskrývá na úvod nadšení Andrea. Zato Petra poměrně hned ze začátku zaskočí to, že na farmě první jedí zvířata a až poté lidi.

Farmář Petr Vágner

Petr Vágner je sice Pražan, na farmě s koňmi si ale poradit dokáže. Mnohem více ho při práci zaskočí taková ryze obyčejná věc jako zahradní hadice… „Nevěděl jsem, jak se obsluhuje hadice,“ přiznal zahanbeně.

To u koní to půjde Petrovi mnohem lépe od ruky. A protože je Andrea hodná šéfka, dopřeje Petrovi i odměnu. „Myslím, že sis to tedy odpracoval, tak teď přichází na řadu sladká odměna,“ nalákala nového pracanta. Na Petra čeká koník Fuego. Jak ale moderátor správně odtuší, v překladu ze španělštiny znamená fuego oheň. A to asi nebude jen tak!

O tom se Petr zanedlouho přesvědčí na vlastní kůži, protože jakkoliv se Fuego projevoval zpočátku klidně, poté se splašil a zabral. „Tam mi cvakal zadeček, nebyl jsem si úplně jistý,“ popisuje stresuplný okamžik. Evidentně ale nebyl stresující tolik, protože se Petr nechal slyšet, že by u Andrey rád trávil prázdniny. A jak se na jeho výpomoc dívá sama farmářka Andrea?

Show Farmář hledá ženu startuje už 3. dubna na Prima SHOW, následně pak 4. dubna na Primě. Dívejte se, držte palce a sledujte příběhy lidí, kteří nemají pro samou práci čas se seznámit!

Sdílejte článek
Štítky kůň Petr Vágner statek petr vágner farmářem na jeden den farmář hledá ženu Fuego

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.