Hostitel prozradí pikantnost ze svatby s exmanželkou. Fotograf trénoval na mrtvých

Prostřeno! XXV (117) - Otázky na tělo

V úterý se v repríze pivního speciálu oblíbené kuchařské soutěže představí hostitel Marcel. Ten byl v pondělí k jídlům svého soupeře nejvíce kritický, a tak budou všichni zvědaví, jak uvaří. Co hosté řeknou na jeho zvláštní fotku v obývacím pokoji?

Vyučený řezník Marcel je zkušený kuchař. Všechny kamarády už prý pohostil mnohokrát, a tak se rozhodl předvést svoje umění i v televizi. V úterý se hosté mohou těšit na grilovanou rybu, vývar s játrovou zavářkouroštěnou s bramborem a panna cottu. Hosté se na předkrm posadí ven, kde jim Marcel načepuje pivo a přímo před nimi griluje. Jen ty sklenice by mohly být lépe připravené. Pondělní hostitel Petr totiž v rámci zábavy učil hosty, jak se má pivo správně čepovat do mokrých půllitrů. Marcel však jeho rad nedbá, použije suché a nevychlazené sklenice a rozdíl bude znát okamžitě. Na prima+ a vpodvečer na obrazovkách televize Prima uvidíte reakci ostatních.

Při šmejdění hosté žasnou nad tím, jak Marcelovo bydlení působí moderně a čistě. Pokoje jsou jednoduše zařízené, takže ani nelze odhadnout, v čí ložnici hosté stojí. Marcel je totiž rozvedený a žije v domě sám se synem. Ostatní si také povšimnou zajímavé fotografie, kterou má hostitel pověšenou v obývacím pokoji. Lenka se nestydí a při nejbližší příležitosti začne vyzvídat. „Je to moje bývalá manželka, na tom obraze jsme oba šťastní,“ vysvětlí Marcel. Autorem fotky je jeho kamarád a kolega, kriminalistický technik, který mu dělal fotografa na svatbě. Když ho prý Marcel oslovil, upozornil ho raději, že je zvyklý fotit úplně jiné objekty, a to mrtvá těla. Hostitel si uvědomuje, že možná prozradil více, než by měl.

Podívejte se na video, ve kterém hosté vtipně komentují Marcelovo povolání:

Smolař Pavel má jídlo plné kostí

Bývalý řezník se svým menu hostům celkem trefí do chuti. Nudle ve vývaru budou domácí, roštěná sice někomu připomene školní jídelnu, ale bude dobrá. Jen ta ryba zapeklitá některé pěkně potrápí. Pavel se svěří, že má svůj kousek plný kostí. Nemohl Marcel rybu lépe upravit a vykostit? „Mrzelo mě to, ale jsem smolař. Mě už nic nepřekvapuje,“ postaví se k tomu statečně.

Soupeřům také bude vrtat hlavou, jakou profesi Marcel dělá. Lenka bude bezprostředně střílet od boku: „Školník!“ Petr nakonec uhodne, že je hostitel policista. Údajně to na něm ihned poznal. Jak se hostům bude líbit zábava, při níž budou společně malovat obraz? Začne se pomalu profilovat největší hráč a taktik?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.