Mámy sobě

9. dubna 2023 19:03

Andrea Antony , Michaela Švarcová

Populární food bloggerka My Cooking Diary: Máte na stravování dětí stejný názor?

Instagramový účet My Cooking Diary sleduje přes dvě stě tisíc followerů. Zvláště se jedná o fanoušky v oblasti jídla. Za úspěšnou značkou hledejte dvaatřicetiletou matku dvou dětí Kateřinu Saint Germain. Stravování je podle ní o respektu, zvlášť u těch nejmladších strávníků.

Food bloggerka už několik let inspiruje ostatní svými kouzly v kuchyni a na talíři. Také v soukromí se snaží připravovat nejrůznější dobroty. Musela si ale nastavit svoje vlastní pravidla, aby jí to nepřerostlo přes hlavu. Dětem se totiž pokaždé nemusíte zavděčit.

„Já jsem odmítla vařit a nabízet vícero jídel třeba na oběd. Tady v tom si držím nějakou hranici toho, že já jsem uvařila oběd a ten se jí. Jestli máš hlad, tak si ho dej, jestli ho nechceš teď, počkáme. Můžeš si ho dát za chvíli, ale nebudeme místo toho dávat jablko nebo něco „lepšího“ v tu chvíli. Třeba za dvě hodiny jim to znovu nabídnu nebo to dostanou k večeři. To znamená, že já to dítě nenutím do toho jídla, respektuji, že v tu chvíli to nechce. Zároveň respektuji sama sebe, že jsem něco uvařila, věnovala jsem tomu energii, čas a děti musí respektovat zase tohle,“ vysvětlila bloggerka v pořadu Mámy sobě, jak u ní v praxi vypadá respektující výchova.

Moderátorce pořadu Andree Antony také popsala, co ji ujišťuje v tom, že zvolila k výchově dětí správnou cestu a jestli se kvůli svému přístupu dostala do spory s jinými rodiči. Další zajímavosti, nejen ohledně stravování, se dozvíte v pořadu Mámy sobě.

Mámy sobě a Kateřina Saint Germain "My Cooking Diary"

Hlavním partnerem pořadu je Česka mincovna

Česká mincovna z Jablon­ce nad Nisou je spolehlivým partnerem České národ­ní banky již od svého založení v roce 1993. Za tu dobu vyrazila na 3,5 miliardy min­cí. Pro ČNB vyrábí veškeré kovové oběživo, které Čechům cinká v kapsách, tj. 1, 2, 5, 10, 20 a 50Kč mince, ale také všechny zla­té a stříbrné pamětní mince s nominální­mi hodnotami 200, 500, 5 000 a 10 000 Kč.

Vedle výroby pro potřebu státu Česká mincovna každoročně připravuje vlastní emisní plán, který obsahuje stovky titulů. Snoubí se v nich špičkové umělecké a řeme­slné zpracování, přísně omezený emisní náklad a přednosti drahých kovů. Investiční mince nabízejí uchování a zhodno­cení finančních prostředků.

Dárkové mince a medaile jsou pak určené k různým příležitostem jako např. novorozeným miminkům, novomanželům či absolventům škol a je možné na ně vyrýt osobní věnování. Zlato a stříbro jsou symboly luxusu již tisíce let, po které lidem propůjčovaly moc, umožňovaly budovat i bořit říše, budit zájem krásných žen a jít za svými sny. Díky České mincovně už člověk nemusí být egypt­ským faraonem nebo karibským pirátem, aby se mohl těšit z lesku drahého kovu a výhod, které přináší.  Přesvědčte se sami na www.ceskamincovna.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.