BONUS: Reportáž z natáčení pondělního Ano, šéfe! v motorestu Ušák

Nasajte už nyní atmosféru dalšího premiérového dílu kuchařské show Ano, šéfe! Na extra videu hned v úvodu si pusťte celou reportáž z natáčení, v níž také zazní, co tvorba slavného pořadu přináší jeho tvůrcům. Tentokrát si Zdeňka Pohlreicha pozvali do motorestu Ušák. Epizodu režíruje Martin Dušek.

Motorest Ušák u Prunéřova pamatuje lepší časy. Býval vyhlášenou zastávkou mnoha kolem projíždějících, několik let sloužil i jako vykřičený dům.

Ani dnes si řidiči na nabídku podniku nestěžují, ale upřímně, jídlo za moc nestojí.

Majitel Erich Szymaniec není podnikatelským začátečníkem. Zkraje 90. let provozoval dva velké noční kluby, jak sám vyprávěl Zdeňkovi Pohlreichovi. V souvislosti s obří kauzou kolem zásahu namířenému proti ruské mafii ve smíchovské restaurace U Holubů (květen 1995), pak právě on strávil několik let ve výkonu trestu. Když opět stanul na svobodě, rozhodl se pro cestu spořádaného člověka.

Motorest Ušák dal do kupy vlastníma rukama a je na to patřičně pyšný. Zároveň ale ví, že je tady ještě dost co zlepšovat. Do změn se vrhá po hlavě, což šéf oceňuje. Co mu ale vadí, jsou Erichovy politické názory. Dojde v Ano, šéfe! na rvačku?

To všechno uvidíte v pondělím Ano, šéfe! ve 21.30 na Primě. Pusťte si ale už nyní i další bonusy z pořadu na Primě PLAY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.