Prý nejkontroverznější díl Ano, šéfe! Pusťte si šéfa v motorestu Ušák na Prima PLAY

Pondělní premiérový díl oblíbené gastronomické show Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem provázejí nebývale plamenné diskuze. Nestihli jste ho sledovat? Nevadí. Celou šéfovu misi z motorestu Ušák u Kadaně si můžete pustit online hned v úvodu článku.

Hlavní postavou dílu se stal upřímný majitel motorestu Ušák Erich Szymaniec. Ukázalo se, že to není žádný podnikatelský začátečník. Zkraje 90. let provozoval dva velké noční kluby, jak sám vypráví na kameru.

Bonusy a všechny vybrané scény sledujte už teď na webu Prima PLAY

Z jeho slov vychází najevo, že v souvislosti s obří kauzou kolem zásahu namířenému proti ruské mafii ve smíchovské restauraci U Holubů (květen 1995), strávil několik let ve výkonu trestu.

Nyní je z Ericha Szymaniece nový člověk – silně fixovaný na rodinu s malým synkem, pro kterou je odhodlán udělat vše!

Prototyp chlapa staré školy

Motorest Ušák dal do kupy vlastníma rukama a je na to patřičně pyšný. Zároveň ale ví, že je tady ještě dost co zlepšovat. Do změn se vrhá po hlavě, což šéf oceňuje. „V tomhle motorestu jsme se skutečně nenudili. Pro mě byl Erich prototyp chlapa staré školy, který mám rád. Chlap, který se na nic nevymlouvá, je akční a má přes veškerou kontroverzi, kterou může pro někoho představovat, obrovský srdce. Stará se o dítě, manželku, příbuzné i kamaráda," hodnotí návštěvu motorestu Zdeněk Pohlreich.

Co šéfovi moc nesedělo, byly Erichovy vyhraněné politické názory. S partou kamarádů vyzývají k akcím proti islamizaci, v jeho motorestu nejsou vítáni hosté, kterým není vidět do očí. "Nemáme rádi Araby," hlásají.

K tomu se Zdeněk Pohlreich vyjádřil takto. "Navzdory hysterické politické korektnosti je třeba si připustit, že tu žijí i takovýhle lidi, kterých není zrovna málo, s úplně stejným právem na vlastní názory, ať se nám to líbí, nebo ne. Udělal na své hospodě neskutečný kus obdivuhodné práce v minimálním čase, a to je to, co se počítá.“

Šéf provokoval v rouše muslimské ženy

Toho se chytí autoři tohoto dílu Ano, šéfe! a rozhodnou se Erichovy zásady otestovat na samotném šéfovi. Vyšlou ho v oděvu muslimské ženy s obličejem maskovaným nikábem rovnou do motorestu.

"Islamizovaný" šéf si objednává – vepřový řízek. Tady ale celá provokace pro Ericha končí. Urostlý chlapík ho osobně a dost nevybíravě ze svého podniku vyvádí ven… Erich opravdu nic netušil, jak je vidět na konci scény. Podívejte se na ní na videu níže:

Jak vám chutná, šéfe? Stálo to za ho...

Podívejte se na dalším videu na šéfovu 1. ochutnávku v motorestu Ušák a co šéf prostě musel napravit:-)

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.