VIDEOpředpremiéra: Oddáte nás šéfe? Nová výzva pro Zdeňka Pohlreicha!

Podívejte se v předpremiéře na vskutku ojedinělou scénu z pondělního Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich už během natáčení čelil nejrůznějším výzvám. Památná je třeba ta, jak ho jeden z učňů dostal do role vyšetřovatele v kauze Řetízek. Mnohde si ho pak pletou se zpovědnicí. A teď? To tu ještě nebylo!

Šéf tentokrát dostopuje do motorestu Ušák kousek u Kadaně. Pusťte si na videu hned v úvodu, co ho tam mimo jiná překvapení ještě čeká.

Šéfa si během jeho návštěvy viditelně oblíbil člen rodiny majitelů motorestu Tomáš. V kuchyni zastává všechny pomocné práce, sní o vlastní cukrárně a také o svatbě se svojí partnerkou. Jenže úřady jim prý ke sňatku nechtějí dát povolení. A tak se obrátí na Zdeňka Pohlreicha…

Nenechte si uniknout pondělní premiéru 4. dílu Ano, šéfe! VII ve 21.30 na Primě. Už nyní si kromě vybrané scény v úvodu můžete pustit i další bonusy z pořadu na Primě PLAY

Reportáž z natáčení v motorestu Ušák si pusťte tady:

Kauza Řetízek:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.