Ten klokan přijel z Austrálie na vejfuku... Pusťte si NEJ šéfovy hlášky z kempu

V tomto dílu měl šéf chvílemi pocit, že se vrátil v čase. Uprostřed jednoho z největších kempů u nás - u moravských Pasohlávek, navštívil hospodu U Tlusťocha, oblékl kroj a procvičil čelisti žvýkáním klokana. To vše neopomněl řádně okomentovat. Pusťte si hned v úvodu jeho nej hlášky.

To už se v Ano, šéfe! dlouho nestalo, aby bylo nabízené jídlo komplet z friťáku. Tedy až na klokaní maso, které pro změnu nešlo užvýkat. Nikdo ze strávníků hospody U Tlusťocha v kempu Merkur si ale na nabídku mňamek z olejových lázní nestěžoval.

Šéf sice ze začátku nevěřil, že něco takového může ještě na lidi fungovat, ale viděli jste, že "oni to furt jijó". (Kdo se nestihl dívat v televizi, můžete si celou epizodu přehrát na Primě PLAY tady.)

Klokan hnusnej jak potkan

Níže jsme pro vás vybrali ještě další vtipné scény ze šéfovy ojedinělé prázdninové cesty. Třeba pokračování té s tuhým klokanem, kterého později samotná kuchařka Květa okomentuje slovy: "je hnusnej jako potkan".

Na další premiérový díl Ano, šéfe! se těšte v pondělí ve 21.30 na Primě.

VIDEO: Klokan hnusnej jak potkan.

VIDEO: Šéf napravuje žaludky:

VIDEO: Furt to jijó

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.