Seriály a filmy

21. ledna 2016 12:01

Martina Čerňanská

Češi na cestách s vysmátou Darjou a Pepou již v neděli v 18.00 na Primě

Češi na cestách nás tuto neděli zavedou do Egypta. Čeká vás setkání energické a praštěné Darji známé z Prostřeno! a zralého pohodáře Josefa. Jak toto setkání dopadne?

Darja předvede i různé módní modely. Uvidíte ji v tygřím oblečku, zahalenou, v šátku břišní tanečnice, v plavkách, na padáku, v potápěčském obleku…Co všechno ochutná, čeho se bude bát, jak jí půjde smlouvání a proč bude běhat kolem kamenu se skarabeem? Těšte se na různé zážitky i střet dvou generací a pohledů na život.

Pojďme si nyní představit naše cestovatele:

Darja (19) – studentka střední školy a asi nejznámější účastnice pořadu Prostřeno! – umí být milá i protivná a je hodně praštěná. Dříve se intenzivně věnovala krasobruslení. Jí všechno. Má ráda sushi. Vyzkoušela by klidně i brouky a hady.

Mnohem více se o ní dozvíte přímo zde:

Jejím parťákem bude Josef (50) – stavař, sám o sobě říká: „Jsem dinosaurus, kterej do týhle doby nepatří. Nemám rád Facebook a lidi, co pořád sjíždí internet.“Teď nejezdí nikam. Manželka a děti vyčerpají celý rozpočet. Ale po Česku jezdí, je totiž krásné.Je upovídaný a má smysl pro humor – na otázku „Pas?“ odpověděl: „Obvod? 108!“

A co ještě na sebe prozradil? To se dozvíte přímo zde:

Co myslíte, dopadne tohle spojení dobře? Budou nějaké konflikty, hádky nebo problémy? To se dozvíte již brzy, tuto neděli v 18:00 na Primě!

A pro ty, kteří se již nemohou dočkat, máme malou ochutnávku...:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.