Seriály a filmy

29. ledna 2016 12:01

Martina Čerňanská

Češi na cestách tentokrát celé v růžovém! Již v neděli v 18.00 na Primě

Již po čtvrté se vydáme s našimi odvážnými cestovateli na dobrodružný výlet. Tentokrát pojede slečna Dominika, která se ráda stylizuje do podoby barbie a je to také známá blogerka a youtuberka. Společnost jí bude dělat pohodář Roman, prodavač, který žije se svými rodiči, o které se zároveň stará.

A kam tento týden podíváme? Až do slunného Turecka! Na cestu se vyrážíme již v neděli v 18.00, tak se nezapomeňte dívat!

Mezitím se podívejte na medailonky odvážných cestovatelů tohoto týdne:

Dominika (21 let) - česká blogerka, youtuberka, chtěla by být herečka. Vystudovala střední školu bankovnictví a pojišťovnictví. Popularita vznikla z jejího prvního blogu didlinka-d.blog v jejích 11 letech.

Celý medailonek této milovnice růžové barvy najdete zde:

Roman (37 let) - charakterizuje se jako typický „střelený“ Střelec, vznětlivý, romantický, zábavný, výřečný, také je prý dost přelétavý. Vystudoval střední odborné obchodní učiliště a pracuje jako prodavač sanity. V zaměstnání je spokojený, ale při lepší nabídce by neváhal a zaměstnání změnil.

A co na sebe "práskl" ještě? Podívejte se na jeho profil:

Co myslíte, dopadne tohle spojení dobře? Nebude Dominika na Romana moc přeslazená? To se dozvíte již brzy, tuto neděli v 18:00 na Primě!

A pro ty, kteří se již nemohou dočkat, máme malou ochutnávku...fotogalerii z natáčení v Turecku jen pro vás přímo zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.