Seriály a filmy

15. ledna 2016 12:01

Martina Čerňanská

Další epizoda cestovatelského pořadu Češi na cestách již tuto neděli!

Již tuto neděli vás čeká 2. díl cestovatelského pořadu Češi na cestách. A kam se vydáme tentokrát? A kdo s kým pojede?

Destinací pro tuto neděli je Tunisko! A opět vyrazí za dobrodružstvím jeden muž a jedna žena. Jak se těší? Co od cesty očekávají? Mají strach? To se dozvíte již brzy, v neděli v 18.00 na Primě!

Mezitím se podívejte na medailonky odvážných cestovatelů tohoto týdne:

Irena (50) – vyučená paličkářka krajek, nyní je v domácnosti a stará se o dvě děti z dětského domova. Manžel však před 4 lety potkal na rybách svou novou lásku a Irenu i s dětmi opustil. Plavat se naučila až v 17 letech, dodnes si moc nevěří a bojí se do hloubky.

Celý medailonek najdete zde:

Ladislav J. (37) – řidič autobusu, ještě před dvěma lety vážil 170 kg, ale pak šel do sebe a už má dole 42 kg. Už dva roky navštěvuje jako dobrovolník dětský domov a bere malé děti na výlety a vymýšlí pro ně různé akce. Také pravidelně chystá víkendový program pro 19letého kluka s postižením. Rád poslouchá staré gramofonové desky.

A co na sebe "práskl" ještě? Podívejte se na jeho profil:

Co myslíte, dopadne tohle spojení dobře? Budou nějaké konflikty, hádky nebo problémy? To se dozvíte již brzy, tuto neděli v 18:00 na Primě!

A pro ty, kteří se již nemohou dočkat, máme malou ochutnávku...fotogalerii z natáčení v Tunisko jen pro vás přímo zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.