Kdo měl hrát původní hlavní roli v Cizince? Herečka z Chirurgů proslavená arogancí!

Která herečka měla původně ztvárnit postavu v seriálu Cizinka? Proslavila se rolí v seriálových Chirurzích. Seriálové produkce si hodně rozmýšlejí, jestli jim stojí za to s takto problémovou herečkou spolupracovat.

Najít správnou herečku pro hlavní roli seriálu je naprosto klíčovou akcí všech producentů a režisérů. Pokud si seriálový charakter nesedne s herečkou, vše je ztraceno. A to hlavně u diváků, kteří zkušeným okem prohlédnou každou lež a nepatřičnost.

SLEDUJTE SERIÁL CIZINKA ONLINE ZDE

Cizinka neměla být seriálem, hrát ji měla exhvězda Chirurgů

Příprava televizního seriálu se někdy táhne roky. Návrh dostatečně sexy námětu pro televizní diváky je jen jednou z částí úspěchu. O tom by mohli vyprávět tvůrci seriálu Cizinka, kteří s knihou od autorky Diany Gabaldon měli zpočátku úplně jiné plány.

Cizinka nebyla vždy zamýšlená jako seriál. Původně se uvažovalo o tom, že vznikne filmová adaptace první knížky s herečkou Katherine Heigl (Chirurgové, Zbouchnutá, Chceš mě, chci tě) v hlavní roli. Autorka knižní předlohy Diana Gabaldon tvrdí, že až scénář Ronalda D. Moora k prvnímu dílu seriálu byl prvním pokusem, kvůli kterému po přečtení buď nezbledla, nebo nevybuchla rudá vzteky.

Naopak, jeden z autorů seriálu, Ronald D. Moore, od začátku zamýšlel Cizinku jako seriál. Tvrdí, že už když četl první knížku, začal se mu seriál odehrávat přímo před očima. O Cizince se poprvé dozvěděl od své manželky Terry a kolegyně producentky Maril Davis během společné večeře. Vyšlo najevo, že obě zbožňují stejnou sérii knížek, ale nikdy o tom spolu nemluvily.

Terry Dresbach, manželka Ronalda D. Moora, pracuje na Cizince jako kostýmní návrhářka. Ti dva se seznámili během natáčení seriálu Carnivale.

Sledujte seriál Cizinka ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.