zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Monstrózní dekorace v unikátní show. Jak dlouho se stavěly dílny pro budoucí mistry?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 14.01.2022
Ohromující výrobky i dechberoucí výkony soutěžících. To vše na vás čeká v každém díle zbrusu nové unikátní reality show z prostředí plně vybavených řemeslných dílen. Právě ty vznikly exkluzivně pro tento pořad a jejich výstavba rozhodně nebyla otázkou pár hodin.

reklama

Obří prázdný prostor se změnil na kulisy jedinečné reality show. „Je tady stávající filmová podlaha, necelých tisíc metrů čtverečních, a my jsme na to položili takový speciální povrch, který to jednak zvládne zátěžově, jednak není tak lesklý a má tu správnou barevnost,“ popisuje architekt Hynek Dřízhal, který měl výstavbu ateliéru na starosti.

Na první pohled zaujmou podhledy, které mají za úkol snížit při výrobě onen zvukový efekt obrovských prostor tak, aby to neznělo jako v jeskyni, ale bylo možné akci skvěle nasnímat i po této stránce.

Mistři dílny v akci.
Autor: FTV Prima Mistři dílny v akci.

Diváci na obrazovce uvidí dvě dílny, jednu pro červený tým a druhou pro modrý. Obě jsou plně funkční se stejným vybavením. Nechybí tak pracovní pulty, stojany, držáky na nářadí, rozlišovače spojovacího materiálu ani další potřebné drobnosti.

Výstavba dílen byla i pro architekta novou neznámou

Na otázku, jak dlouho trvá postavení stěny, která od sebe bude jednotlivé „místnosti“ oddělovat, ale nedokáže Dřízhal odpovědět. „To teď zjišťujeme,“ směje se. „My to totiž děláme poprvé v životě. Je to úplně nový pořad, nový formát. A my to prostě nevíme,“ říká Hynek s tím, že při výstavbě vycházejí ze svých mnohaletých zkušeností.

Reality show DREAM TEAM – Mistři dílny.

Poslední minuty před začátkem nejtěžší show v dílně: Stres i jasné scénáře o budoucnosti

Že se na jeho dovednosti můžeme spolehnout, dokazuje i fakt, že právě on řídil výbuch a totální destrukci ateliéru při natáčení seriálu Sestřičky a jeho následnou přeměnu na nové kulisy vojenské novinky 1. MISE. To vše navíc se svým týmem zvládl v šibeničním termínu.

Monstróznost studia, nové dílny i všudypřítomná světla vyrazily dech hlavně soutěžícím, kteří na něco takového nejsou zvyklí. Jak se jim bude v tomto prostředí dařit při výrobě prvního úkolu, si nenechte ujít v repríze premiérového dílu pořadu DREAM TEAM – Mistři dílny v pátek od 21:55 na Primě. Pokud jste tento díl již viděli, neváhejte a pusťte si další exkluzivně v naší Videopůjčovně.

Vojta Kotek a Tomáš Enge v DREAM TEAM – Mistři dílny.

Jsem soutěživý a neumím prohrávat! Kdo se nezdá, ale bude v nové show bojovat jako lev?

reklama

Související témata: Dream Team – Mistři dílny , DREAM TEAM - Mistři dílny , svatební reality show , Hynek Dřízhal , architekt , výstavba , kulisy , ateliér , Prima pauza , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama