Poslední minuty před začátkem nejtěžší show v dílně: Stres i jasné scénáře o budoucnosti

Dream Team - Mistři dílny: Startuje nejtěžší show v historii. Co se odehrává v hlavách soutěžících?

Už brzy je budeme pravidelně vídat na našich obrazovkách v jedinečné reality show z prostředí řemeslné dílny. Stojí před nimi náročné úkoly, které vyžadují nejen zručnost a kreativitu, ale i spolupráci a kompromisy. Jaké jsou pocity soutěžících těsně před začátkem natáčení? Převládá nervozita, nebo zůstávají v ledovém klidu?

Šest žen a šest mužů, kteří mají během pár hodin vyrobit něco spektakulárního, co vás ohromí. Leckterým by se už jen z toho orosilo čelo. V roli porotců je navíc budou hodnotit uznávaní architekti Kamila Douděrová a Šimon Caban. Dalo by se tak předpokládat, že soutěžícím budou nervy pracovat na plné obrátky. Nebo ne?

Soutěžící Gabriela extrémní trému nepociťuje. „Všechno zatím moje očekávání předčilo, jelikož jsem v podstatě žádné neměla,“ usmívá se. „Vnímám to, vsakuju, přijímám a všechno je úžasné,“ dodává s tím, že se těší na vše, co ji v show čeká.

Na rozdíl od Gabriely se v hlavě rázné Milady odehrávají dva možné scénáře. „V zásadě je to taková oscilace mezi tím, že buď bude člověk bude slavný, nebo natolik ztrapněný, že nebude moct druhý den do hospody,“ myslí si Milada, která nebude své soupeře šetřit a zahrne je uštěpačnými poznámkami.

Soutěžící jsou nervózní, ale zároveň se na natáčení těší

„Samozřejmě jsem poměrně dost nervózní. A jelikož mě čeká sváření, tak se bojím toho vedra,“ prozrazuje další adept na Mistra dílny Pavel. Ten zvýšenou nervozitu z nástupu do tak velké show pociťoval již dva týdny před začátkem natáčení. Jeho třesoucí se ruce jsou toho jasným důkazem.

To jeho konkurent Michal soutěž a světla kamer nijak zásadně neprožívá. „Já jsem asi relativně v klidu, mě to nijak nevzrušuje,“ míní naprosto klidným hlasem s tím, že je sice za účast v soutěži rád a užívá si ji, ale vyklepaný z toho rozhodně není.

Skoro by se dalo říct, že soutěžící jsou již teď rozděleni na dva tábory. Jedni si to užívají a nestresují se, druzí jsou vynervovaní a doufají, že s první klapkou jejich obavy opadnou. Všichni se ale shodují na tom, že se na natáčení i jednotlivé úkoly, které je čekají, těší. Jak se jim před kamerou povede, se dozvíme už v pondělí od 20:15 na Primě v nové reality show DREAM TEAM – Mistři dílny. Nenechte si to ujít, bude to stát za to!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.