Jsem soutěživý a neumím prohrávat! Kdo se nezdá, ale bude v nové show bojovat jako lev?

Dream Team - Mistři dílny: Unikátní show startuje! Kdo se chce pobavit a kdo přišel pro výhru?

V pondělí odstartovala zbrusu nová unikátní reality show z prostředí řemeslné dílny. Soutěžící, rozděleni do dvou týmů, dostali za úkol vyrobit motokáry. Tento nevšední dopravní prostředek sestavili z různých věcí, které našli ve skladu. Pokud ještě nemáte po prvním díle svůj tip na vítěze, podívejte se, kdo se možná nezdá, ale dřímá v něm odhodlanost dojít si pro výhru.

Jedním takovým je například urostlý Míra. „Rozhodně jsem soutěživý typ a neumím prohrávat,“ přiznává upřímně. „Udělám maximum pro to, abych jak pomohl kolektivu, tak sám za sebe vyhrál,“ dodává a dává tak tušit, že o vítězství v show DREAM TEAM – Mistři dílny bude bojovat do posledních sil.

Soutěžící Michal už dokonce ví, co by s výhrou pět set tisíc korun udělal. „Chtěl bych vyhrát už jen z toho důvodu, že bych chtěl dostat manželku na dovolenou do USA, kde mám spoustu známých, a zbytek bych použil na dovybavení dílny,“ přibližuje svoje plány.

Podobně je na tom i Pavel, který má stejně jako Michal jasnou představu, co by s touto částkou udělal. „Chtěl bych vyhrát. Vím, jak rozfofrovat půl milionu, umím to,“ říká se úsměvem. To svérázná Milada se podobnými úvahami nezaobírá. Na otázku, zda přišla do show DREAM TEAM – Mistři dílny vyhrát, odpovídá na rozdíl od ostatních celkem netradičně: „Ne, já jsem se přišla pobavit,“ svěřila se.

Sprosté nadávky a házení věcmi

„Soutěživá jsem, ale že bych šla přes mrtvoly, tak to rozhodně ne,“ směje se sympatická Vendula. Naopak Lexa na rovinu přiznává, že soutěživý typ vůbec není, proto by případnou prohru nijak závratně neprožíval. „Spíš když se mi něco nedaří, něco mi nejde udělat, tak strašně sprostě nadávám. A házím věcmi,“ prásknul na sebe Lexa s tím, že je pravděpodobné, že kvůli jeho vyjadřování budou muset být některé jeho výrazy „vypípány“. Máme se tak zřejmě ještě na co těšit.

V prvním díle si výsledný produkt vyzkoušel dokonce i moderátor pořadu Vojta Kotek. V jedné z čerstvě vyrobených motokár se projel! Pokud jste to neviděli, můžete si díl pustit zpětně v archivu na iPrima.cz. Jestli se naopak už nemůžete dočkat další epizody, mrkněte do naší Videopůjčovny, kde se na něj lze podívat v exkluzivní předpremiéře.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.