Celebrity

7. ledna 2022 05:00

David Laštovka

Vojta Kotek o soukromí: Rodinu chce mít do čtyřiceti. S kým teď randí?

DREAM TEAM - Mistři dílny (1) - upoutávka

Herec Vojtěch Kotek oslaví 8. ledna své třicáté čtvrté narozeniny. Přestože si na nepřízeň žen rozhodně nemůže stěžovat, stále je svobodný a bezdětný. Jak naznačil, to se ale může brzy změnit.

Známý herec Vojtěch Kotek v minulosti tvrdil, že do svých třiceti let postaví dům, zasadí strom a zplodí syna. Později to posunul na Kristova léta. A když to ani tehdy nevyšlo, pro splnění tohoto cíle si stanovil čtyřicáté narozeniny.

Dosud měl spíše krátkodobé známosti a většinu času byl single. Jeho názory na partnerské soužití přitom musí potěšit každou ženu. „Spoustu času jsem strávil sám, bez partnerky, a vím, co je péče o domácnost. Necítím potřebu mít ji rozdělenou, ve smyslu tohle je ženská a tohle mužská práce,“ řekl Vojta pro Deník.

„Ale i v rovnoprávném vztahu se role nějak profilují a každý se s nimi vyrovnává, jak to cítí. Když se o mě partnerka stará, byť není primárně typickou hospodyňkou, ale má i své ambice, jsem z toho zaskočený a nervózní. A říkám si, jestli to neberu už moc automaticky. Je dobré si o tom povídat, co vztahy jsou, jak je vnímáme a jaké role v nich zaujímáme. Je to v podstatě celoživotní studie,“ svěřil se v rozhovoru pro Deník.

Našel Vojta Kotek konečně tu pravou?

Vypadá to, že se na něj v lásce konečně usmálo štěstí. V poslední době je vídán po boku pohledné dívky, se kterou chodí běhat. Jak přiznal, o trenérku se nejedná. Zmíněnou slečnu dokonce vyvedl už i do společnosti. Objevil se s ní na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde se zdrželi několik dní a pak odletěli na romantickou dovolenou. Že by našel osudovou, spřízněnou duši, s níž by byl ochoten založit i vytouženou rodinu?

Za šest let mu bude čtyřicet, měl by tedy nejvyšší čas, aby dostál svému slovu. Role otců si dosud zatím vyzkoušel pouze nanečisto před kamerou. „Je fakt, že tatínky už občas hraji a je to zábavné. Sám děti ještě nemám, takže se do toho musím napřed trochu vžít,“ usmál se Kotek. Tak držme palce!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.