Vojta Kotek a jeho obsese. Neuhodnete, jakou aplikaci v mobilu zbožňuje

7 pádů Honzy Dědka (16) – Vojta Kotek a jeho plánovací obsese

Herec Vojta Kotek na sebe nedávno prásknul skutečně nevšední úchylku. Jednou z jeho největších slastí je totiž plánování! Miluje barevné odlišování jednotlivých úkolů a jejich plnění. Navíc přiznal, že ač nebyl v minulosti zrovna pořádkumilovný, s věkem se to mění a uklizený byt ho těší a uklidňuje zároveň.

Sympatický herec a režisér Vojta Kotek, kterého budeme již brzy vídat coby moderátora nové kutilské reality show DREAM TEAM – Mistři dílny, v níž se nebude bát přiložit ruku k dílu a soutěžícím pomoci, se v talkshow Honzy Dědka rozpovídal o tom, jak moc miluje plánování.

Svou vášeň se dokonce nebojí označit jako plánovací obsesi. Není proto divu, že elektronický diář je jedna z nejoblíbenějších hercových aplikací v mobilu. Kvituje nejen možnost jednotlivé úkoly od sebe barevně odlišit, ale zejména zbožňuje, když mu jeho plány na sebe perfektně navazují. „Já mám strašnou radost z toho dne, a je úplně jedno, jestli jsem udělal něco dobrýho, ale když to na sebe navazovalo. To je úplná slast,“ culí se Vojta se spokojeně.

„Když skončím někde přesně, v kolik jsem skončit měl, a cesta mi trvá přesně těch dvacet minut na tu další věc, z toho jsem úplně nadšený,“ netají se seriálový Einstein svou plánovací úchylkou. Ačkoliv uznává, že po takovém náročném dni často přichází domů vyčerpaný s jazykem na vestě, činí ho to šťastným a svým způsobem ho to naopak nabíjí energií.

Charismatický Vojta, který Dědkovi upřímně přiznal, že je po těžké nehodě na motorce rád, že vůbec chodí, našel zalíbení i v uklízení. Vždy tomu tak ale nebylo. „Já jsem dokázal žít tak, že se kolem mě válely takové ty chomáčky prachu. A vůbec mi to nevadilo. Ale čím jsem starší, tím víc přicházím na chuť tomu pořádku,“ říká Kotek, kterého tak uklidňuje fakt, že i kdyby nedej bože oslepl, bude vědět, kde své věci najde.

Vojta Kotek se zhlédl nejen v uklízení, ale i v kutilství

I když by se mohlo zdát, že nebude v nové reality show DREAM TEAM – Mistři dílny tak úplně ve své kůži, neboť uklizeno během výroby jednotlivých produktů rozhodně nebude, není tomu tak. Vojta se totiž nezdá, ale během covidové pandemie, kdy nebylo mnoho hereckých příležitostí, nelenil a zkusil si i manuální práce. „Dostalo se mi do rukou dost přístrojů, se kterými jsem zatím nikdy nepracoval. Jako třeba různé brusky. Dokonce jsem si i pokládal podlahu v dřevníku,“ překvapuje.

Na žádná nápomocná videa na internetu ale Vojta nekouká a návodem se řídí jen nerad. „Rád si na to přicházím sám. Sice to trvá o něco déle, někdy to stojí i víc materiálu a ne vždy to dopadne úplně dobře, ale ten pocit, že jsi na to přišel, ten je boží!“ vypráví herec, podle něhož jsou Češi nejen dobrými muzikanty, ale i kutily. Jak si Vojta povede jako pomocník v dílně při tvorbě jedinečných výrobků, uvidíme již 10. ledna v premiérovém dílu DREAM TEAM – Mistři dílny. Rozhodně si to nenechte ujít.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.