Lovci pokladů se představují. Do akce jdou poprvé ve čtvrtek 6. července

Hooten a Lady: Lovci pokladů (1) - upoutávka

Ona hledá střípky historie v prachu, on by ty střípky nejraději střelil za pořádný balík peněz. Nesourodá dvojice Hootena a Lady vás bude bavit každý čtvrtek od 6. července na Primě v dobrodružně laděném seriálu. Kdo je hraje a jak se setkají?

V hlavních rolích exsuperhrdinka a „dvojník“ Supermana.

Představitelka slečny Alex, Ophelia Lovibondová (31), je rodačkou z Londýna.

Herečku poprvé zviditelnila role v životopisném snímku Johna Lennona Nowhere Boy (2009), dále hrála v celé řadě seriálů a filmů, z nichž u nás známější jsou Pan Popper a jeho tučňáci, Thor: Temný svět, či akční snímek Strážci Galaxie, natočený podle stejnojmenných komiksů o týmu superhrdinů. V něm hrála pomocnici postavy Collectora.

Od 6. července můžete sympatickou Ophelii sledovat ve 20.15 na Primě právě v populárním dobrodružné televizní sérii Hooten a Lady: Lovci pokladů z roku 2016.

Z počátku nežádoucího parťáka Alex, Hootena, hraje Michael Christopher Landes (44). Rodáka z amerického Bronxu, urostlého krasavce a tátu dvou dětí proslavila role Jimmyho Olsena v seriálu Superman. Tato postava ho zviditělnila i medializací kauzy, že Olsena nemohl hrát hned ve druhé sérii. Prý proto, že se moc podobal hlavnímu hrdinovi, kterého hraje Dean Cain.

Kdo je kdo v novém seriálu

Alex Spencer-Parkerová (Ophelia Lovibond) je slečna z dobré rodiny, která je kurátorkou v Britském muzeu. Nudnou práci mezi sbírkami by ráda vyměnila za dobrodružnou výpravu do Jižní Ameriky. Sen se jí nakonec splní a pohledná lady Alex se vydává do Amazonie, pátrat po ztraceném tábořišti viktoriánského cestovatele Percyho Fawcetta.

Osudové setkání v divokých pralesech Amazonie

Na vysněném místě jí ale zkříží cestu dobrodruh Hooten (Michael Landes). Vysoký Američan je svérázný samorost. V tu chvíli teprve začíná opravdové dobrodružství. Nečekaně spolu objeví mapu vedoucí k bájnému zlatému městu Eldorádu.

(schneidy)

Sdílejte článek