Celebrity

16. července 2021 05:30

Žaneta Dernerová

Drsný soud Vojty Kotka. Co podle něho chybí českým hercům, aby se prosadili v zahraničí?

Máme rádi Česko VIII (5) - upoutávka

Vojta Kotek překvapil svým odvážným tvrzením ohledně toho, co postrádají čeští herci, aby mohli dosáhnout výrazného úspěchu v zahraničí. Budete zírat!

Páteční díl pořadu Máme rádi Česko přinese zajímavé odhalení. Podle všeho nemá kapitán bílého týmu Vojta Kotek o českých hercích valné mínění. Třiatřicetiletý režisér a herec, který zářil v hlavní roli seriálu Einstein, se totiž vyjádřil, že pro zásadní úspěch na mezinárodním poli nemají Češi dostatek talentu. Tím trochu vyrazí dech nejen moderátorovi Liboru Boučkovi.

Podle Vojty Kotka nemají Češi dostatek talentu

Původně otázka týkající se důvodu, proč se naši herci nedokážou víc prosadit v zahraničí, směřovala na jeho kolegyni herečku Danu Morávkovou, kterou mohou diváci opět vídat jako potvoru Andreu v oblíbeném seriálu Rodinná pouta na Prima STAR. Ta se ale odpovědi kulantně vyhnula s tím, že odpovědět by měl spíše nějaký režisér. Volba tak padla na Vojtu, jenž má vystudovanou režii na filmové akademii v Písku. „Vojto, co nám chybí?“ „No větší talent,“ zaznělo nekompromisně z Vojtových úst. „A možná jazyková bariéra, ne?“ dodala Dana.

Že svým vyjádřením Vojta poněkud šokoval, potvrdí i Libor Bouček. „Ne, on řekl talent. Tu jazykovou bariéru jsi řekla ty a já bych ji taky doplnil, ale režisér říká talent,“ vyzdvihl znovu Vojtův drsný výrok Libor, přestože ten mezitím souhlasně kýval, že příčina tkví dozajista i v jazykovém vybavení. Možná svého rychlého soudu i trochu litoval.

Patricie Pagáčová zůstane Pagáčovou už navždy

Zaujme také vdaná herečka Patricie Pagáčová, kterou si můžete pamatovat jako Lauru ze seriálu Sestřičky, jež je rozhodnutá, že i po případném rozvodu si ponechá manželovo příjmení. Podívejte se v ukázce, jaké k tomu má důvody.

Diváci se také dozví, jak by se v bláznivých snech Jakuba Prachaře mohl jmenovat jeho syn. Gynekolog Prachař nezní zrovna lákavě, že? Bát se ale nemusíte, vše je samozřejmě míněno s notnou dávkou nadsázky, jak už jsme u herce, který bude na podzim zářit v jedné z hlavních rolí nového seriálu Dvojka na zabití, zvyklí.

Všechny v sále pobaví také již zmíněná Patricie, která se marně snaží svému týmu nakreslit na skleněnou tabuli název filmu Teroristka. K úspěšnému uhádnutí nepomůžou ani prsa.

Na další vtipné momenty v Máme rádi Česko se těšte v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.