Exkluzivní ukázka z premiérového Česka: Kapitán Prachař už není nejrychlejší na tlačítku?!

Premiérová VIII. řada zábavné vědomostní show Máme rádi Česko startuje na Primě v pátek 29. května ve 20.15. A tady je první exkluzivní ukázka.

Hned v úvodním dílu premiérové VIII. řady show Máme rádi Česko dojde k něčemu, co se dosud nepřihodilo! Náhoda, nehoda nebo snad kapitán Jakub Prachař vyšel ze cviku v tom, v čem byl přes tři stovky dílů nejlepší a neporazitelný?

Pro ty, kdo by snad hned nevěděli, v čem tolik let kapitán červeného týmu vynikal, připomeňme, že v rychlosti zmáčknutí tlačítka.

Neuvěřitelné se stalo skutečností a jindy na tlačítku zcela neohrožený Prachař, zůstane tentokrát jen překvapeně koukat na světlo soupeře, které jasně značí, že sok Kotek byl rychlejší.

Podívejte se na celou scénu v exkluzivní ukázce z premiérového dílu VIII. řady show Máme rádi Česko:

Premiérová VIII. řada zábavné vědomostní show Máme rádi Česko startuje na Primě v pátek 29. května ve 20.15.

Pokud si náhodou nevybavujete pověstnou dovednost kapitána Prachaře, připravili jsme pro vás menší rekapitulaci těch nejlepších momentů s tlačítkem:

Hned v následující scéně sledujte strategický postoj – zřejmě odkoukaný od rychlých surikat i to, že tlačítka ve studiu mají svoje limity.

A tady už se na tlačítku odehrává hotové šílenství. Magor, nebo matador? Přemýšlejí při pohledu na Jakubovy zběsilé ataky tlačítka soutěžící i moderátor.

Za více než 300 natočených dílů show Máme rádi Česko, dovednost Jakuba Prachaře sílila. Ovládat tlačítko jeho rychlostí, chtěl v soutěži nejeden host.

Tlačítka budou samozřejmě i v premiérové řadě. S ní se těšte ale i na řadu příjemných inovací. Podívejte se v upoutávce, co o novinkách v show prozrazuje stěžejní trojice Bouček, Prachař a Kotek:

Kdo budou hosté premiérového dílu i na jaké novinky se můžete těšit?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.