Drama v seriálu Modrý kód! Rasputin zachrání život malému chlapci, sám se ale zraní…

Být ve správný čas na správném místě se tentokrát Rasputinovi krutě vymstí. Jeden život zachrání, ten svůj ale v podstatě obětuje. Podívejte se na to v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat v iPrima Videopůjčovně.

Rasputin se cestou do práce stane svědkem dramatické události. Malý chlapec se snaží přelézt z balkonu na balkon ve třetím patře. To se mu ale málem stane osudným – z balkónu totiž spadne.

Duchapřítomný Rasputin se chlapce pokusí zachránit. Jeho pokus o záchranu života však rozhodně nedopadne tak, jak by si představoval.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Podaří se Rasputinovi život chlapce zachránit? A za jakou cenu? Na to se podívejte již teď v exkluzivní předpremiéře 226. epizody seriálu Modrý kód v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.