Seriály a filmy

2. září 2019 22:00

Jana Mrákotová

Jak to bude s doktorkou Vali a Hojerem z Modrého kódu?

Vali se do života vrátil Hojer. Mery nadále bydlí s Michalem Tomáškem. Sledujte další pokračování Modrého kódu ve středu 4. 9. ve 20.15 na Primě.

Mery s Michalem Tomáškem se musí nějak porovnat v jednom bytě. Vypadá to, že spolu budou bydlet i nadále. Petra si zvyká, že je bohatá a už ví, jak s penězi naloží. Nezahálí ani Saša. Vytasí se s novým plánem na V.I.P. služby na urgentu a jde s ním rovnou za primířem Bojanem. Ten ji s tím ale vyrazí. Hojer se zase staví za Vali na urgentu. Pochopí, že Žák na něj žárlí. Hojera to překvapí. Diví se, vždyť jejich svatba přece byla jen formální kvůli malé Denise.

Podívejte se na upoutávku

Hojer se zase staví za Vali na urgentu. Pochopí, že Žák na něj žárlí. Hojera to překvapí. Diví se, vždyť jejich svatba přece byla jen formální kvůli malé Denise. Ve videu se podívejte na rozhovor Vali a Hojera. Žákovi se jejich schůzky opravdu nelíbí.

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte ve středu 4. 9. ve 20.15.

Nechce se vám čekat ž do středy? Nemusíte a stáhněte si tento díl hned z iPrima Videopůjčovny.

Sdílejte článek
Štítky seriál Michal Tomášek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.