Otrávená snachou. Nebo ne? I takové případy musí řešit Modrý kód

Na rubavském urgentu musí lékaři občas řešit různé případy. Například když si pacientka usmyslí, že ji otrávila její snacha, protože se jí chce zbavit. Ale bylo to opravdu tak? Sledujte Modrý kód ve středu ve 20.15 na Primě.

Majetkové vyrovnání manželů nebývá nikdy jednoduché. Dochází při něm k extrémně citově vypjatým situacím a jednou takovou se budou muset zabývat i lékaři v Modrém kódu. Ukáže se, že ale zdaleka nepůjde o běžný infarkt, ale o mnohem vzácnější, a také vážnější záležitost.

Sledujte upoutávku k seriálu Modrý kód:

Víte, co všechno může způsobit honba za adrenalinem? Kromě opletaček s policií klidně i vážná zranění, což se prokáže u dalšího pacienta na urgentním příjmu, kterého záchranka přiváží po pádu na motorce.

Kromě toho budou na urgentním příjmu řešit také pacientku, která je přesvědčená o tom, že ji chce její snacha otrávit. Jenže to skoro působí tak, že snacha ji otrávit určitě nechtěla, že naopak žena otravuje život všem kolem…

Jenže co je tedy příčinou jejích zdravotních obtíží?

A co může vzniknout z neodborně ošetřeného a zaníceného piercingu obočí?

To uvidíte v další epizodě Modrého kódu ve středu ve 20.15 na Primě, kterou si můžete pustit již nyní v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.