Prokop se v seriálu Modrý kód vrátil k Lauře. Co na to Maty?

O Lauřinu přízeň se Prokop v poslední době maximálně snaží. A zdá se, že mu to vychází…. Podívejte se na to, zda to dají s Laurou znovu dohromady, už v pondělí ve 20.15 na Primě na seriál Modrý kód.

Prokop se stále dál snaží o Lauru. A zdá se, že se mu to začíná vyplácet. Poté, co Lauře zlepší náladu vtipným dárkem, dostane se mu vášnivého polibku. Ten ovšem nezůstane bez povšimnutí.

Podívejte se na reakce jejich kolegů z urgentu:

Z této informace samozřejmě nebude hlavně Maty moc nadšený. Navíc Prokop, vzhledem k jejich společné minulosti, nechce, aby se Maty s Laurou nadále Maty stýkal. Co na to Maty?

Muž, kterého při stěhování zůstane zaklíněný mezi těžkou skříní a zdí, je bývalým cirkusovým artistou. Léta polykání mečů se bohužel podepsala na zdraví jeho traktu. Dalším pacientem je muž po pádu na koloběžce bez ochranné helmy.

Lékaři budou také hledat příčinu obtíží s dýcháním u ženy žijící na rubavském Rondu, vyloučené sociální lokalitě. Když Michal zjistí, že se jedná o černý kašel, vyrazí rovnou na Rondo zjistit, jaký je skutečný stav tamní populace. Sám se ale při tom stane obětí trestného činu…

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Modrý kód:

Na urgentu se řeší i neustálé výkyvy nálad. Kdo, nebo co za to může? Za to u Kamila Prchlíka žádné výkyvy nejsou, ten se chová hloupě pořád. Nyní na něj Saša udeří ohledně toho, zda míní skutečně zavírat urgent. Když se jí nedostane odpovědi od Kamila, zeptá se přímo své matky.

Co se od ní dozví?

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě nebo online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.