Starostka vyhlásí Bojanovi válku. Proč? Sledujte Modrý kód

Modrý kód (58) - upoutávka

Vztahy mezi starostkou Růžičkovou a primářem Bojanem nebyly nikdy růžové. Tentokrát to ale vypadá na otevřenou válku.

Dva sourozenci se v polorozpadlém domě propadnou do hluboké jámy a zraní se. Jejich rodiče netuší, co v domě vlastně dělali. Nejdůležitější ale je oba dva zachránit.

Starostka Růžičková se stane prozatímní ředitelkou nemocnice. Smířit se ale musí ještě s jednou skutečností, a to tím, že zástupcem primáře se i přes její doporučení stane David Hofbauer. Tohle ji ani Kodyma nepotěší a Bojanovi vyhlásí otevřenou válku!

Dalším pacientem je zraněný muž, kterého přivážejí přímo z vězení, kde zkolaboval. Vypadá to, že je dlouhodobou obětí šikany. Maty se Sašou budou řešit kuriózní případ muže, který dostal ránu od elektrického proudu. To ale není jeho největší problém, elektrický proud mu poškodil kardiostimulátor. A společně budou řešit i další zásadní věc!

Opět vyděrači

Na urgentu se opět objevuje vyděrač, který se shání po Petře. Nikdo mu sice neřekne, kde ji najde, sestra jej ale odkáže na zdravotního bratra Honzu. Ten se ale s hajzlíkem odmítá bavit. Když ho vyděrač nutí, aby mu začal shánět léky, neudrží se a jednu mu „hvízdne“.

null

Vyděrač začne vydírat i jeho, Honzy se nakonec zastanou ostatní z urgentu.

Za Vali přivádí přímo ze školy paní učitelka Růženku, která má bolesti břicha a necítí se dobře. Nakonec se ukáže, že má pravděpodobně vážný zdravotní problém. Nikdo jej ale nedokáže diagnostikovat. Vali navíc dojde, že Dan pro ni asi nebude ten pravý…

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek