Vali toho bude mít až nad hlavu. Pacienti i osobní život ji v Modrém kódu pěkně vydeptají

Modrý kód (59) - upoutávka

Valin život se začíná odehrávat v duchu krásného českého přísloví, když se něco pokazí, tak povětšinou pořádně a všechno. Vedle vážné nemoci Růženky se nyní nemůže spolehnout ani na Danyho, navíc ji čeká velmi složitý případ chlapce napadného agresivním psem.

Na urgentu bude veselo, celá partička se shání po Imrem! Toho měl velmi vážně zranit kolotoč. Celá skupina kolotočářů se dohaduje, čí je to chyba. Jestli byl Imre opilý, nebo naopak kolotoč špatně seřízený? Nebo se snad jednalo o nešťastnou náhodu? Na to bude muset přijít policie.

Na urgent nastupuje nová sestřička Libuše Volejníková. Jak zapadne? V Rubavě ji čeká přímo křest ohněm!

Na urgent přivážejí prvního pacienta pro experimentální léčbu. Samozřejmě je třeba zajistit, aby vše vypadalo jako naprosto normální příjem. Nikdo si nesmí všimnout, jaký je pravý důvod jeho příjezdu. O celé záležitosti ví primář Bojan, samozřejmě David a Rasputin. Primář by nejraději celou věc utajil i před Mery, s čímž David naprosto souhlasí. Ale odkud vlastně Jiří ví, že spolu David s Mery chodí?

Mery ale nakonec všechno odhalí a samozřejmě jí vůbec nebude příjemné, že z ní Bojan i David „dělají vola“.

Vali kromě problémů s Růženkou čeká další vážný pacient – chlapec, kterého agresivně napadl pes jeho matky. Ta má podle všeho psy nalezence raději než svého syna. Neměla by na svém přístupu něco změnit dříve, než se stane nenapravitelná katastrofa a než naprosto zpřetrhá vazby se svým synem?

Další pacientkou je žena poleptaná kyselinou. Pracuje jako terénní pracovnice, která chce pomáhat lidem na okraji společnosti, tentokrát se jí ale její dobrá víra vymstí.

Na Vali čeká také nepříjemné prozření ohledně Dana.

Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek