Bartoška z Mordparty vyšetřuje vraha mumie nalezené v klášteře!

Mordpartu v neděli čeká další případ. Tentokrát bude vyšetřovat v klášteře smrt muže. Vypadá to, že vražda muže má co dočinění s vraždou dívky před několika lety.

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Páter Bertram se připravuje na pohřební obřad, má pohřbít dceru jednoho svého známého. Ke zděšení všech přítomných je však v rakvi nalezena mrtvola někoho úplně jiného.

Jak mohlo dojít k záměně v zamčené místnosti… ? Není za tím vším temná minulost přítomných pozůstalých…?

Mordparta bude strašidelný zločin objasňovat ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk), Milan (Jiří Bábek) a nadporučík Radačinský - (David Máj), který oddělení velí.

Podezřelí, mezi kterými se skrývá vrah, hrají: Jiří Štrébl, Vilém Udatný, Ondřej Malý, Pavlína Mourková, Jan Bárta… a další

Naďa nastoupila oficiálně do Mordparty

Naďa dostala nabídku od nového šéfa Mordparty, aby po vazbě znovu nastoupila do Mordparty a začala pracovat. Její manžel je ve vězení a bývalá právnička musí živit děti. Mordparta začíná být zase kompletní.

Bývalý šéf Milan se stále rozhoduje, zda se má do Mordparty vrátit jako podřízený Radačinského. Kája ho přemlouvá, že v původním složení se mohou nového šéfa zbavit. Milan však neřekl poslední rozhodné slovo.

Vyšetřovatel Pavel je Radačinským odříznut od celé party detektivů. Pracuje pro tajný případ, který mu zadal sám Radačinský. Vypadá to, že Pavla chce zdiskreditovat před celým týmem Mordparty.

Scénář: Tomáš Bombík

Režie: Peter Bebjak

Sledujte nové díly Mordparty druhé série už tuto neděli ve 20.15 na Primě!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.