Colombo se dovolá unesené dceři. Poslechněte si smrtelně vážného vyšetřovatele v akci!

Mordparta II (8) – Telefon unesené Anny

Unesená Anna, dcera Colomba, je v dodávce a využije nepozornosti jejích únosců. Podívejte se na exkluzivní video z posledního dílu Mordparty, kterou uvidíte v neděli na Primě.

Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Už tuto neděli uvidíte poslední epizodu druhé řady Mordparty. Těšte se na osmý díl, který můžete sledovat ve 20.15 na Primě.

Anna se na konci sedmého dílu měla tajně setkat s Radačinským, o jejich schůzce však věděla mafie, která si vybrala za oběť Annu. Tu unesli dva muži dodávkou. Její otec Colombo tuší, že je něco špatně a snaží se Annu najít a dovolat se jí. Telefon však jen vyzvání.

Při dalším pokusu Colomba svázaná Anna využije situaci a telefon přijme, jenže nemůže mluvit.

Podívejte se na exkluzivní scénu z Mordparty.

Co dalšího uvidíte v Mordpartě?

Naďa s pomocí kolegů z Mordparty vyřeší neobjasněnou vraždu Mykoličové, a tím i případ svého manžela, který se zapletl s podsvětím do praní špinavých peněz. Kdo stojí v pozadí celé této kauzy, vyšetřuje Mordparta - tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk) a nadporučík Radačinský - (David Máj), který oddělení velí.

Podívejte se už tuto neděli na Primu na závěrečný díl Mordparty ve 20.15 na Primě.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.