Po smrti Milana chce Colombo do důchodu. Dovolí mu to Mordparta?

Mordparta II (4) - upoutávka

Smrt bývalého šéfa Milana byla náhlá a zasáhla celý jeho tým. Nejstaršího člena, Colomba, nejvíce. Má pocit, že je na takovou práci a momentální neblahou situaci na oddělení starý. I tak má před sebou další zločin k vyřešení.

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i druhé.

Co ve čtvrtém dílu druhé série uvidíte?

Ivo Höst už leta jezdí po republice a přednáší o tom, jak čelit osobnímu vyhoření, jak prožít život naplno. Po jedné takové přednášce je ráno nalezen v hotelovém pokoji mrtev. Může za jeho smrt někdo z účastníků semináře, nebo je to osobní pomsta ?

To vyšetřuje: Mordparta – tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk), Milan (Jiří Bábek) a nadporučík Radačinský (David Máj), který oddělení velí.

Podezřelé, mezi kterými se skrývá vrah, hrají Tereza Hoffová, Alena Štréblová, Filip Kaňkovský, Jakub Folvarčný, Alena Doláková… a další.

Odsoudila Naďa vyšetřovatele Pavla?

Naďa byla s Pavlem dobrá kamarádka, ale od doby jejího návratu z vazby, se všechno změnilo. Radačinský si vybral právě Pavla, aby izoloval vyšetřovatele od zbytku Mordparty a zařídil to tak, že si celý tým myslí, že Pavel je donašeč.

Pavel i tak zachrání Naďu v situaci, kdy jí šlo znovu o krk. Vloupala se totiž do kanceláře Radačinského.

Pohřeb Milana a nečekaná setkání

Automobilová nehoda stála Milana život. Mordparta se schází na pohřbu jejich bývalého šéfa a přidává se k nim i Radačinský. Ten se potkává s dekadentní Annou, dcerou Colomba. Mají spolu zajímavý rozhovor. Anna tuší, že Colombo Radačinského nenávidí.

Scénář: Tomáš Bombík

Režie: Peter Bebjak

Sledujte nové díly druhé série Mordparty v úterý ve 21.35 na Primě!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.