Práce detektiva by mě bavila, říká Jiří Bartoška

TOP STAR 22.4.2017 - Mordparta - Jiří Bartoška

Jiří Bartoška hraje v Mordpartě Colomba, nejstaršího detektiva z oddělení, který má díky náročné situaci v práci chuť odejít do důchodu. Podívejte se na rozhovor s Jiřím Bartoškou, co by dělal, kdyby nedělal herce.

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Z reportáže Top Staru uvidíte, že natáčení druhé série Mordparty bylo opravdu mrazivé. Nejen kvůli nevzhledným vraždám a mrtvolám, ale také kvůli počasí. Mordparta se natáčí během zimního období ve vyhřívaných ateliérech zřídka, většinou jsou herci a herečky v extreriérech, kde je mráz rozhodně nešetří.

Podívejte se na celý rozhovor s Jiřím Bartoškou o tom, co by vlastně dělal, kdyby se nestal hercem. Jiří Bartoška prý kdysi snil o práci šoféra pro jednoho z menších ředitelů lokální továrny.

Ale jak je tomu teď při natáčení seriálu Mordparta?

Co uvidíte v pátém dílu Mordparty?

Aleš Kudela je majitelem webového magazínu ZOOMER. Své zaměstnance pozve na víkendové stmelování kolektivu – teambuilding - do prostor bývalého vojenského cvičiště. Ráno ho najdou oběšeného v lese. Mohlo by jít o sebevraždu, kdyby ovšem neměl v hrudi zabodnutý nůž…

Sledujte v neděli premiérový díl druhé řady Mordparty na Primě ve 20.15!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.